Ostrovit GH booster extreme 90 kapslí

Kvalitní a velmi žádaný kus Ostrovit GH booster extreme 90 kapslí od značky OstroVit jednoduše najdete zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídky již od 318 Kč
Cena: 318 Kč

OstroVit GH Booster Extreme je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem až 10 různých účinných látek – V produktu najdete: L-arginin alfa-ketoglutarát, kyselinu gama-aminomáselnou nebo pikolinát zinečnatý. Jde o přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, který byl vytvořen pro sportovce a lidi, kteří vedou aktivní životní styl.

Obsahuje až 10 různých účinných látek – Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 700 mg L-arginin alfa-ketoglutarátu, 400 mg kyseliny gama-aminomáselné, 350 mg L-ornithinu HCl, 350 mg L-lysinu HCl, 150 mg kyseliny D-asparagové, dále 100 mg L-tryptofanu, 2,1 mg extraktu z plodů černého pepře, 15 mg zinku a 2,8 mg vitaminu B6 a 2000 IU vitaminu D.

1 porce = 3 kapsle.

Účinnost – Balení produktu obsahuje 30 porcí přípravku, což vystačí na měsíc pravidelné suplementace.

Pohodlná forma – Přípravek je dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí zajišťuje bezproblémový přísun doplňku stravy.

OstroVit GH Booster Extreme – komplexní doplněk stravy

L-arginin alfa-ketoglutarát – AAKG – organická chemická sloučenina, která je kombinací solí kyseliny glutarové, která je produktem Krebsova cyklu a bílkovinné aminokyseliny, kterou je arginin. Kombinace těchto molekul vede k synergické sloučenině.

Kyselina gama-aminomáselná – GABA – organická chemická sloučenina ze skupiny nebílkovinných aminokyselin. Neurotransmiter, který je syntetizován z glutamátu v těle. Jde o látku, která se v lidském těle vyskytuje především v hypotalamu a extrapyramidovém systému. Sloučeninu lze také nalézt v potravinách, ve výrobcích, jako je zelený čaj, siláž, sója nebo mléčné výrobky.

L-ornithin HCl – Ornitin je endogenní aminokyselina, která je přirozeně syntetizována v lidském těle, ale pro její vznik je nutná přítomnost další aminokyseliny, kterou je arginin. Jde o látku, která se nachází i v potravinách – L-ornitin najdeme v mase, rybách, ale i vejcích, mléce a mléčných výrobcích. V doplňcích stravy se často používá L-ornithin hydrochlorid, který se vyznačuje výbornou rozpustností.

L-lysin HCl – chemická sloučenina skládající se z kyseliny chlorovodíkové a lysinu patřící do skupiny proteinových aminokyselin. L-lysin je exogenní látka, která se v lidském těle přirozeně nevytváří, a proto musí být tělu dodávána zvenčí – spolu s každodenní stravou nebo ve formě doplňků. Lysin lze nalézt ve výrobcích s vysokým obsahem bílkovin, proto je za zdroj sloučeniny považováno mléko a mléčné výrobky, maso a ryby. Lysin hydrochlorid se používá jako složka doplňků stravy, která se vyznačuje výbornou rozpustností.

Kyselina D-asparagová – DAA – endogenní aminokyselina, produkovaná především v hypofýze a hypotalamu. Kyselina D-asparagová se nachází také v potravinách – Sloučeninu najdeme především v živočišných produktech, ale malé množství látky je také v chřestu, avokádu nebo ovesných vločkách.

L-tryptofan – organická chemická sloučenina, bílkovinná aminokyselina klasifikovaná jako exogenní látky, která musí být tělu dodávána zvenčí, protože si ji tělo není schopno samo syntetizovat. Tryptofan najdeme v živočišných produktech, stejně jako v dýňových semínkách, suchých luštěninách nebo lněných semínkách.

Výtažek z plodů černého pepře – Výtažek z plodů rostliny z čeledi pepřovníkovitých, který je standardizován na 95 % piperinu, tedy na obsah organické chemické sloučeniny, což je alkaloid nacházející se ve vrchní vrstvě plodů černého pepře.

Zinek – chemický prvek Zn. Jde o minerální složku klasifikovanou jako mikroelement, která se v lidském těle vyskytuje především v kosterních svalech a kostech. Jde o látku, kterou najdeme v mnoha různých potravinách a za hlavní zdroje zinku se považuje červené maso, drůbež, suché luštěniny, ořechy a celozrnné obilné výrobky.

Vitamin B6 – pyridoxin – ve vodě rozpustná složka patřící mezi vitaminy B. Sloučeninu lze nalézt především v celozrnných cereálních výrobcích, dále ve vnitřnostech a semenech suchých luštěnin.

Vitamin D, také známý jako cholekalciferol, je steroidní organická chemická sloučenina, která patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Asimilace složky tedy úzce souvisí s přítomností tuků v denní stravě. Vitamin D3 je látka, která se do těla dostává potravou (nachází se v tučných mořských rybách), ale i syntézou kůže. Ukládá se však především v tukové tkáni a játrech.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit GH Booster Extreme:

Zinek pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu a navíc podporuje udržení optimálního metabolismu sacharidů. Je to sloučenina, která pomáhá udržovat normální kognitivní funkce a podporuje správnou syntézu DNA. Kromě toho přispívá k udržení dostatečného metabolismu vitaminu A a napomáhá správné syntéze bílkovin

SLOŽENÍ:

obsahuje:

L-arginin alfa-ketoglutarát 700 mg –
– z toho L-arginin 462 mg –
Kyselina gama-aminomáselná 400 mg –
L-ornitin HCL 350 mg –
L-lysin HCL 350 mg –
Kyselina D-asparagová 150 mg –
L-tryptofan 100 mg –
Extrakt z plodů černého pepře 2,1 mg –
– z toho piperin 95% 2 mg –
Zinek 15 mg 150%
Vitamín B6 2,8 mg 200%
Vitamín D3 50 µg / 2000 IU 100%

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 dávku (3 kapsle) denně.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada (náhrada) pestré stravy. Důležitá je vyvážená výživa a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Před konzumací se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek by neměly konzumovat děti, těhotné ženy a během kojení. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte při řízení nebo obsluze strojů.

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce OstroVit


Top