Ostrovit Green coffee vege 90 tablet

Levný kus Ostrovit Green coffee vege 90 tablet od známého výrobce OstroVit jednoduše pořídíte zde se slevou! Aktuálně v akci za 119 Kč
Cena: 119 Kč

OstroVit Green Coffee VEGE je nejkvalitnější doplněk stravy v tabletách s extraktem ze zrn zelené kávy. Každá tableta obsahuje 500 mg čistého extraktu, který se vyznačuje vysokým obsahem kofeinu. Navíc je skvělým zdrojem kyseliny chlorogenové.

90 tablet s extraktem čisté zelené kávy

1 porce = 1 tableta

Ideální pro vegany a vegetariány

Zelená káva – zdroj kofeinu a kyseliny chlorogenové

Kyselina chlorogenová – jejím hlavním zdrojem je extrakt ze zelené kávy. To znamená, že má schopnost eliminovat volné radikály. Suplementace také umožňuje podpořit metabolické a trávicí procesy – kyselina chlorogenová pomáhá snižovat chuť k jídlu a snižuje množství glukózy vstřebané z trávicího traktu.

Kofein – je látka přirozeně se vyskytující především v kakaových bobech, i když je známo několik desítek rostlinných druhů, které jej obsahují. Jde o alkaloid blokující vybrané adenosinové receptory, způsobující uvolňování neurotransmiterů, mj. acetylcholin, norepinefrin, dopamin, serotonin, čímž ovlivňují stimulaci centrálního nervového systému a vazodilataci. Díky tomu nás stimuluje k akci, dodává energii a zvyšuje naši výkonnost, proto se tak horlivě přidává do mnoha nápojů a doplňků stravy. Kromě toho má kofein močopudný účinek a může pozitivně ovlivnit spalování tuků, stimulovat metabolické procesy.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Extrakt ze zelené kávy 500 mg včetně kyseliny chlorogenové (50%) 250 mg a včetně kofeinu (5%) 25 mg

DÁVKOVÁNÍ:

Používejte 1 dávku denně. V tréninkové dny si vezměte dávku před tréninkem. V netréninkové dny jedna porce před obědem.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě
Extrakt ze zelené kávy 500 mg

Značka: OstroVit
Barva zelená

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce OstroVit


Top