Ostrovit Marine collagen + hyalur.acid+vit.c 500g

Tento výjimečný výrobek Ostrovit Marine collagen + hyalur.acid+vit.c 500g od kvalitní značky OstroVit najdete tady nyní téměř zdarma. Akční ceny od 990 Kč
Cena: 990 Kč

Komplex tří účinných látek s kokosovo-broskvovou příchutí. Obsahuje mořský kolagen typu I, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Účinné látky:

Kolagen je jednou z hlavních stavebních bílkovin těla, která je přírodním polymerem a důležitou složkou mezibuněčné hmoty živočišných organismů. Vzhledem k tomu, že hladina kolagenu v těle s věkem klesá v důsledku přirozených procesů stárnutí, vyplatí se dodávat sloučeninu tělu i zvenčí – kolagen se vyskytuje mimo jiné v kostech či zvířecích šlachách a je dostupný i v formou doplňků stravy. Mořský kolagen typu I je zdrojem hydrolyzovaných peptidů rybího kolagenu, který svou strukturou připomíná lidský kolagen. Tím se však látka v lidském těle dokonale vstřebává.

Kolagen je základním stavebním kamenem kůže, šlach, kostí, kloubů. Ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně. Zvýšená fyzická aktivita zintenzivňuje proces destrukce kolagenu, proto je jeho doplňování při intenzivním cvičení a tréninku velmi důležité.

Kyselina hyaluronová je organická chemická sloučenina, která je polysacharidem glykosaminoglykanové skupiny. Jde o látku, která se nachází ve všech živých organismech a v lidském těle a je hlavní složkou synoviální tekutiny. S věkem obsah kyseliny hyaluronové v těle klesá – dobrým řešením pak může být dodání sloučeniny do těla zvenčí. V přípravku byl použit hyaluronát sodný – derivát kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli, což je forma přirozeně se vyskytující mezi organismy, která pozitivně ovlivňuje biologickou dostupnost sloučeniny.

Kyselina hyaluronová má pozitivní vliv na činnost kostí, kloubů a pojivové tkáně. Díky svým vlastnostem dokáže zvýšit elasticitu pokožky, urychlit rekonvalescenci po úrazech, řezných ranách, odřeninách nebo poškození měkkých tkání.

Vitamin C je základní organická chemická sloučenina klasifikovaná jako vitamin rozpustný ve vodě. Jde o exogenní látku, kterou si tělo nedokáže samo syntetizovat, proto je nutné sloučeninu tělu dodávat zvenčí. Složku najdeme v čerstvém ovoci a zelenině.

Vitamin C je silný antioxidant, který zodpovídá především za správné fungování pojivové tkáně a kostí a podporuje imunitní systém.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Peptidy rybího kolagenu (hydrolyzované), kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti: kyselina citrónová; aromata, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), koncentrovaná šťáva z červené řepy, sladidla: sukralóza, acesulfam K; barva: karoteny.

DÁVKOVÁNÍ:

Jednu dávku přípravku 2500 mg (4 plné odměrky) rozpusťte ve 100 ml vody. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml). Užívejte 1-2 porce denně.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Vitamíny a minerály

ve 100 g v 1 dávce 2,5 g
Vitamín C 3200 mg (4000%*) 80 mg (100%*)

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 2,5 g
Kyselina hyaluronová 1600 mg 40 mg
Rybí kolagen peptidy 88000 mg 2200 mg

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top