Pacsafe ECO 25L BACKPACK econyl tidal teal

Unikátní a oblíbený kus Pacsafe ECO 25L BACKPACK econyl tidal teal od známého výrobce Pacsafe jednoduše můžete sehnat tady teď opravdu výhodně. Nabídky od 5990 Kč
Cena: 5990 Kč

Bezpečnostní batoh na túry Kolekce Pacsafe ECO je vrcholem odpovědnosti k životnímu prostředí.
Když potřebujete dostatek úložného prostoru pro svá outdoorová dobrodružství, do ECO 25L se vám vejde veškerá výbava. Využijte množství kapes a oddělených přihrádek, abyste měli ve svých věcech pořádek. Ergonomicky navržené ramenní popruhy nabízí lepší oporu a pohodlí. Prodyšný zádový panel je navržený tak, aby podporoval vaše záda a podporoval vynikající proudění vzduchu, které vás udrží v suchu. Ergonomicky navržené ramenní popruhy nabízí lepší oporu a pohodlí. Dostatek tekutin by měly zajistit dvě velké kapsy na láhev a přihrádka na picí vak nebo notebook ( s úhlopříčkou 13 palců).
Chytré zabezpečení zipu a proříznutí odolné materiály chrání vaše věci. Kotvící popruh odolný proti proříznutí připoutá batoh bezpečně k topení, stolu nebo zábradlí. Kapsa s blokováním RFID chrání vaše kreditní karty a cestovní pas před nechtěným skenováním.
Vyrobeno z 12 recyklovaných plastových lahví, které byly použity na podšívku, síťovinu, popruhy a štítky. Vnější látka byla utkánana z regenerovaného nylonu ECONYL, jehož zdrojem je odpad z moře, jako jsou vyřazené rybářské sítě, zbytky látek, koberce a průmyslové plasty. Také přezky jsou vyrobené z reycklovaného plastu.
Objem: 25 l
Rozměry: 50 x 27 x 19 cm
Hmotnost: 850 g
Materiál: 320D ECONYL® regenerovaný nylon Taslon, vodní sloupec 1000mm, PFC free (svršek), 75D recyklovaný polyester ripstop, vodní sloupec 1000mm, PFC free (vnitřek)

Doplňující informace:
kapsa na notebook: 13″
objem (l): 25
sezona: 24J
udržitelnost: ECONYL
Značka: Pacsafe
Barva Modrá

Další produkty z kategorie Turistické batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top