Pacsafe GO CARRY ON BACKPACK 34L jet black

Tento nejprodávanější výrobek Pacsafe GO CARRY ON BACKPACK 34L jet black od známé značky Pacsafe jednoduše seženete tady teď právě opravdu výhodně! Nabídky již od 4250 Kč
Cena: 4250 Kč

Chytrý batoh, kerý se vejede na palubu letadla Tento batoh s objemem 34 l nabízí dostatek úložného prostoru pro nenadálé cesty, ale je vhodný i pro každodenní použití. Uzamykatelný hlavní prostor lze otevřít jako kufr pro snadné balení a přístup. K dispozici je také robustní boční rukojeť, takže jej lze přenášet jako kufr, a boční kompresní popruhy, které pomáhají stabilizovat batoh, když není plný. Cestovní doklady a nezbytné věci, po kterých často saháte, můžete mít uloženy v příhodně umístěné vnější kapse, která je zajištěna snadno použitelným zipem, jenž odrazuje kapsáře.
Batoh je vyroben z 28 recyklovaných plastových lahví.
RFIDsafe™ kapsy a materiál bránící nežádoucímu skenování vašich údajů. Bezpečnostní háček TurnNLock. Popruh Carrysafe® s Dyneema®. Ochranná síť eXomesh®. Uzamykatelné jezdce zipu (jezdce s otvory pro zámek). Klip na zip.
Splňuje požadavky na velikost příručního zavazadla většiny mezinárodních leteckých společností. Do přední kapsy se pohodlně vejde A4.Lze nosit dvěma různými způsoby. Batoh má i úchyty pro nasazení na rukojeti větších zavazadel. Vnější kompresní popruhy zajišťují a stabilizují obsah pro snadné přenášení. Vnitřní popruhy pro kompresi a udržení vybavení na místě. Vnitřní úchytný bod pro peněženky a klíče. Poutko na snadné uložení psacího pera. Boční kapsy na láhev a deštník.

Doplňující informace:
objem (l): 34
pohlaví: unisex
sezona: 24J
udržitelnost: RECYCLED PET
Značka: Pacsafe
Barva černá

Další produkty z kategorie Turistické batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top