Pacsafe METROSAFE X 16

Vynikající kus Pacsafe METROSAFE X 16 od oblíbené značky Pacsafe snadno můžete pořídit u nás právě opravdu výhodně. Teď v akci 4990 Kč
Cena: 4990 Kč

Tenký batoh pro mrštný pohyb. Vyrobený z recyklovaných PET lahví Perfektní společník moderních městských dříčů. Díky tenkému tvaru ho můžete mít na zádech i v těch největších tlačenicích. Objem 18 litrů je u tohoto zabezpečeného batohu víc, než se zdá. Jedinečné, široké otevírání z boku batohu výrazně usnadňuje balení a uspořádání věcí. Dovnitř se vejde 16” palcový notebook a 10” tablet. Oba jsou bezpečně uložené v oddělených měkce polstrovaných kapsách. Další kapsy pak čekají na vaše kabely, myši,sluchátka, nabíječky, picí láhev nebo poznámkový blok. Tento batoh nejenže překypuje prostorem a funkčními vychytávkami, ale je samozřejmě nabit i Pacsafe bezpečnostními prvky. Prořezu odolná podšívka z exomesh, uzamykatelné zipy odolné proti propíchnutí, kapsa s blokováním RFID a přeřezu odolné ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby udržely v bezpečí nejen váš batoh, ale i jeho obsah a vaše osobní údaje v bezpečí.
Na zadním panelu je navíc schovaná „tajná“ kapsa. Sluchátka, platební karty nebo další drobnosti v pohodě a rychle uložíte do zapínací kapsy na pravém ramenním popruhu.
zS ohledem na životní prostředí jsou podšívka i vnější materiál batohu vyrobeny z recyklovaného polyesteru. Na výrobu totho batohu byl použit materiál z 23 odložených PET lahví. Vodoodpudivý povlak batohu neobsahuje škodlivé PFC.
Vnější materiál: 750D recyklovaný polyester, vodní sloupec 1000 mm
Podšívka: 150D recyklovaný polyester
Rozměry: 44 x 30 x 10 cm
Objem: 18 l
Hmotnost: 1,02 kg

Doplňující informace:
kapsa na notebook: 16″
objem (l): 18
pohlaví: unisex
sezona: 24J
udržitelnost: RECYCLED PET
Značka: Pacsafe
Barva černá

Další produkty z kategorie Turistické batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top