Pacsafe VENTURESAFE EXP35 TRAVEL

Tento neodolatelný produkt Pacsafe VENTURESAFE EXP35 TRAVEL originál od výrobce Pacsafe můžete pořídit zde nyní téměř zdarma! Nabídky od 7590 Kč
Cena: 7590 Kč

Bezpečnostní batoh městského nomáda Flexibilita v pohybu. Tělocvična, cestování, práce, dobrodružství – svět je s tímto všestranným a prostorným batohem jen váš. Je vybaven nejnovější technologií ochrany proti krádeži Pacsafe. Samouzamykací zipy,
eXomesh podšívka odolná proti proříznutí, uzamykatelné zipy odolné proti propíchnutí, kapsa s blokováním RFID a ramenní popruhy odolné proti proříznutí vám pomohou udržet batoh, jeho obsah i vaší identitu v bezpečí.
Tento 35litrový batoh proti krádeži pojme 16” notebook v tajném uzamykatelném zadním prostoru. Při jeho výrobě myslí v Pacsafe i na životní prostřeí. Je totiž vyroben z 37 recyklovaných plastových lahví a vodoodpudivá úprava je 100% bez PFC. Spodní kapsa umožňuje bezpěčně oddělit špinavé boty nebo mokré ručníky. Na bocích jsou dvě velké kapsy ze síťoviny na lahev. Bundu, podložku nebo třeba cyklohelmu si přichytíte vnějšími kompresními/připevňovacími popruhy.
Integrovaný vertikální prokluz pro zavazadla na zádech usnadňuje nasunutí batohu na palubní zavazadlo. Centrálně umístěná přední rukojeť usnadňuje manipulaci.
Rozměry: 52 x 25 x 20 cm
Hmotnost: 1,51 kg
Materiál: 750D polyester, 1000 mm vodního sloupce

Doplňující informace:
kapsa na notebook: 16″
objem (l): 35
pohlaví: unisex
sezona: 24J
udržitelnost: RECYCLED PET
Značka: Pacsafe
Barva šedá

Další produkty z kategorie Turistické batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top