Penco Sport joint care drink 420g

Tento kvalitní výrobek Penco Sport joint care drink 420g od top výrobce Penco jednoduše najdete u nás právě opravdu levně. Akční cena od 795 Kč
Cena: 795 Kč

Penco® Sport Joint Care Drink je práškový koncentrát pro přípravu nápoje s funkční dávkou bioaktivních kolagenních peptidů FORTIGEL® a TENDOFORTE ®. Je obohacen glukosaminem, kyselinou hyaluronovou a vitamínem C, který podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Doporučujeme pro zdravé klouby, vazy a šlachy.

Hlavní výhody Penco® Sport Joint Care Drink:

Bioaktivní kolagenní peptidy FORTIGEL® a TENDOFORTE ® S glukosaminem a kyselinou hyaluronovou S vitamíny C, D3 a K2 S minerály vápníkem, hořčíkem a mědí S extraktem z přesličky rolní HORSETAIL s vysokým obsahem křemíku S přírodním barvivem (sušená šťáva z červené řepy) S přírodním aroma brusinka a s jablečnou šťávou Bez přídavku cukrů Bez lepku (lepek

Jedna dávka Penco® Sport Joint Care Drink obsahuje:

  • 5 g FORTIGEL® + 5gTENDOFORTE ®
  • 500 mg glukosamin sulfátu
  • 10 mg kyseliny hyaluronové
  • 80 mg vitamínu C, 5 µg vitamínu D3 a 50 µg vitamínu K2
  • 100 mg extraktu z přesličky rolní HORSETAIL

Proč používat Penco® Sport Joint Care Drink:

Penco® Sport Joint Care Drink je perfektní kombinace bioaktivních kolagenních peptidů FORTIGEL® aTENDOFORTE ® od německého výrobce společnosti GELITA, Ta na základě svých klinických studií doporučuje 5 g FORTIGEL® + 5 g TENDOFORTE ® denně pro zdravé klouby, vazy a šlachy.

Kolagen je hlavní složkou lidského těla a nejdůležitějším strukturálním proteinem v různých pojivových tkání v těle. Kolagenní peptidové štěpy se vyznačují vysokým obsahem aminokyselin hydroxyprolinu, prolinu a glycinu, které jsou důležitými stavebními jednotkami pro obnovu organické složky kostní hmoty a kloubní chrupavky. Součástí mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky jsou další přítomné látky glukosamin a kyselina hyaluronová.

FORTIGEL® „The Joint Health Revolution“ „Zdraví kloubů“ jsou kolagenní peptidy, speciálně vyvinuté do doplňků stravy pro regeneraci kloubní chrupavky, zachování zdravých kloubů a optimální pohyblivost.

TENDOFORTE® „For Connective Strength“ „Silné šlachy a vazy“ jsou specifické kolagenní peptidy, které byly vyvinuty pro posílení šlach a vazů Na základě studií společnosti GELITA kolagenní peptidy TENDOFORTE ® snižují riziko zranění, ke kterému dochází v důsledku nadměrného zatěžování šlach při sportu.

Penco® Sport Joint Care Drink je obohacen vápníkem a vitamínem D3, které jsou potřebné pro udržení dobrého stavu kostí a přispívají normální činnosti svalů. Dobrý stav kostí a kloubů podporuje také extrakt z přesličky rolní Horsetail. Měď pomáhá udržet dobrý stav pojivových tkání a vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek.

Pro koho je Penco® Sport Joint Care Drink vhodný:

Pro sportovce, kteří extrémně zatěžují svůj pohybový aparát, např při běhu, sálových sportech, horolezectví, tenisu, golfu nebo fotbale. Pro střední a vyšší věkovou kategorii jako ochrana přetěžovaného kloubního systému

SLOŽENÍ:

obsahuje: GELITA bioaktivní kolagenní peptidy Fortigel® 35 %, GELITA bioaktivní kolagenní peptidy Tendoforte® 35 %, mléčnan vápenatý, sušená jablečná šťáva 7 %, glukosamin sulfát.2 KCl 5 %, hořečnaté soli kyseliny citrónové, regulátor kyselosti-kyselina citrónová, přírodní aroma brusinka, barvivo-sušená šťáva z červené řepy, extrakt z přesličky rolní Horsetail (Equisetum arvense, 7% křemíku) 0,7 %, vitamín C (L-askorbová kyselina), hyaluronan sodný, sladidla-Sukralosa a steviol-glykosid, vitamín K2 (menachinon – MK 7), glukonan měďnatý, vitamín D3 (cholekalciferol)

DÁVKOVÁNÍ:

3/4 odměrky práškové směsi (14 g) rozpusťte ve 150 ml vody.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 14 g prášku. Není určeno pro děti Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Vitamíny a minerály brusinka

ve 100 g v 1 dávce 14 g
Vitamín C 571,43 mg (714%*) 80 mg (100%*)
Hořčík 442,86 mg (118%*) 62 mg (17%*)
Měď 4,29 mg (429%*) 0,6
Vápník 928,57 mg (116%*) 130 mg (16%*)
Vitamín D3 (cholekalciferol) 35,71 µg 5 µg
Vitamín K2 357,14 µg 50 µg

Ostatní a speciální doplňky brusinka

ve 100 g v 1 dávce 14 g
Glukosamin sulfát 3571,43 mg 500 mg
Kyselina hyaluronová 71,43 mg 10 mg
Bioaktivní kolagenní peptidy Fortigel ® 35714,29 mg 5000 mg
Bioaktivní kolagenní peptidy Tendoforte ® 35714,29 mg 5000 mg
Extrakt z přesličky Horsetail Equisetum arvense 714,29 mg 100 mg

Značka: Penco
Příchuť Brusinka
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Penco


Top