Polar Unite Pink

Tento kvalitní a žádaný kus Polar Unite Pink od známé společnosti Polar snadno naleznete zde nyní téměř zdarma. Cena od 3990 Kč
Cena: 3990 Kč

Polar Unite jsou vodotěsné fitness hodinky vybavené pokročilou technologií měření tepu ze zápěstí a možností připojení GPS z mobilu. Tento ultra lehký, všestranný fitness sporttestr vám pomůže spát lépe, trénovat chytře a nalézt životní rovnováhu – je to váš osobní asistent na vaší cestě za lepší fyzičkou a pohodou.

Polar Unite jsou dobrá volba pro kohokoli se zájmem o fitness, pro koho je váha hodinek na prvním místě, nevyžaduje tak přesná měření vzdálenosti jako aktivní sportovci, nebo již má GPS ve svém mobilním telefonu.

Hodinky jsou mimořádně lehké proto, že nemají GPS modul. Díky tomu mají dlouhou výdrž baterie. Pokud použijete GPS mobilního telefonu, jste však limitování jeho výdrží.

Hodinky Polar vždy přicházejí s licencí na používání webové aplikace a webové služby Polar Flow, které daleko přesahují pouhý cvičební deník. A pokud si přejete, můžete GPS svého chytrého telefonu používat jen na sjezdovkách a na kole. Unite má interní akcelerometr, který odhaduje rychlost a vzdálenost, ale přesnější informace získáte snadno pomocí telefonu.

Sledování spánku a obnovy sil jsou jedny z nejlepších věcí, které na Unite najdete. Cvičení s obzvláště tvrdou intenzitou snadno přenesou vaše tělo za hranice, ale Unite a Polar Flow vám pomohou odpočívat, kolik potřebujete.

Hlavní parametry

 • měření srdeční frekvence přímo na zápěstí
 • denní tipy na ideální typ tréninku v závislosti na vaší kondici
 • propojení s smartphone GPS pro přesné měření outdoorových aktivit
 • záznamy kroků, spálených kalorií, fází regenerace a kondiční úrovně 24 hodin denně
 • barevný dotykový displej s technologií TFT
 • přizpůsobitelná barva ciferníku
 • zaměnitelný náramek s výměnnou sponou
 • vodotěsný do 30 metrů

Balení obsahuje

 1. hodinky Polar Unite fitness
 2. Další náramek ve větší velikosti
 3. Nabíjecí adaptér USB
 4. Uživatelská příručka Polar Unite

Kolekce: Unite
Značka: Polar
Barva růžová

Další produkty z kategorie Sporttestery a computery

Další produkty od výrobce Polar


Top