Ponožky XPOOOS Essential Bamboo Khaki

Tento oblíbený produkt Ponožky XPOOOS Essential Bamboo Khaki pocházející od značky XPOOOS jednoduše můžete najít teď opravdu výhodně. Cena již od 269 Kč
Cena: 269 Kč

Bambusové ponožky od XPooos jsou nejen úžasně jemným komfortem pro vaše nohy, ale také přispívají k vašemu zdraví. Bambusové ponožky pomáhají pokožce dýchat, tyto ponožky jsou také ideální pro pacienty s cukrovkou, protože zajišťují dobrý průtok krve. Bambusové ponožky udržují vaše nohy svěží a chladné narozdíl od bavlněných ponožek. Kromě toho bambusové ponožky přepravují pot rychleji, takže ponožky zůstávají déle suché. Bambus také větrá lépe než bavlna, takže tyto ponožky zůstávají svěží po delší dobu a nabízejí vynikající regulaci tepla. V chladnějším počasí udržuje vaše nohy teplejší a v teplejším počasí chladnější. Bambusové ponožky od XPooos nemají pevné okraje, protože komfortní pásek je extra široký a extrémně prošitý. Dalším vedlejším účinkem je, že výroba bambusu je například mnohokrát udržitelnější než produkce bavlny.

Bambusové ponožky od XPooos jsou také ručně zřetězené, takže v ponožkách nejsou žádné švy. Ponožky mají také zesílenou špičku a patu.

Materiál:

70% bambusu, 28% polyamidu a 2% elastanu
Značka: XPOOOS
Barva Černá / Bílá
Velikost 39-42 EUR

Další produkty z kategorie Pánské ponožky

Další produkty od výrobce XPOOOS


Top