Power System Balanční podložka Balance Zone

Kvalitní a žádaný výrobek Power System Balanční podložka Balance Zone značky Power System můžete sehnat u nás teď v akci! Nyní za akční cenu 1990 Kč
Cena: 1990 Kč

Power System Balanční podložka Balance Zone Balanční podložka POWER SYSTEM BALANCE ZONE se skládá z balančního míče s podložkou a gumy na cvičení. Moderní texturovaný design, který zvyšuje přilnavost rukou i nohou během cvičení. Přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií.Jedná se o způsob, jak komplexně posílit celé tělo.Pomocí balančního míče můžete posilovat břišní svalstvo. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu.

Balanční podložku je možné používat oběma stranami nahoru pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. Balanční podložku lze snadnou nafouknout díky nožní pumpě, která je součástí balení. Přílohou podložky je i plakát s navrženými cviky. Max. nosnost 350 kg.

Technická data

balení obsahuje gumy na cvičení
průměr: 60 cm
výška: max. 25 cm
hmotnost: 5,5 kg
nosnost: 350 kg
hmotnost balení: 6 kg
Značka: Power System
Barva zelená

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Power System


Top