Powerslideext Core Black 100 Trinity 2024

Tento kvalitní a žádaný produkt Powerslideext Core Black 100 Trinity 2024 od známého výrobce Powerslide jednoduše seženete zde nyní za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 6345 Kč
Cena: 6345 Kč

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity 2024 nabízí výkon, pohodlí a styl na botách TRINITY s hliníkovým rámem Elite a 100mm kolečky Spinner. Výkonnost bruslení ve městě na 3 kolech:

Brusle NEXT Core Black 100 jsou opravdu kompletní – získáte rychlost a hbitost městských bruslí se třemi kolečky a 100mm kolečka jsou ideální pro jízdu městem, klouzání a skákání s naprostou kontrolou a jistotou. Odolná brusle s pevnou botou vydrží nápor, zatímco příjemná výstelka a nastavitelná manžeta vám umožní bruslit celý den v pohodlí.
Inovativní, funkcemi nabitá inline brusle:

Brusle NEXT Core Black 100 mají vše, co potřebujete pro intenzivní bruslařská dobrodružství. Odolná bota NEXT je doplněna výškově nastavitelnou manžetou, která vám umožní nastavit podporu a dopřednou flexi podle vašich individuálních potřeb a stylu bruslení. Přezka Kizer Clipper pomáhá zajistit, abyste byli v botě bezpečně uzamčeni, ať už jedete na výlet, zatáčíte, nebo dokonce při občasném pádu. Kromě přezky Clipper mají brusle NEXT Core Black 100 45stupňový pásek na suchý zip spolu s tradičním systémem šněrování, takže si můžete přizpůsobit střih a těsnost bruslí podle svých preferencí a individuálního stylu bruslení.
Oblíbené tříbodové upevnění TRINITY:

Odlévaný rám Elite je lehký a odolný, takže si můžete být jisti, že se budete projíždět městem, klouzat, skákat po schodech nebo zkoušet zcela nové triky, které jste ještě nezkoušeli. Model NEXT Core Black 100 je zkonstruován na základě slavného tříbodového upevňovacího systému TRINITY a poskytuje vynikající rychlost, obratnost a stabilitu. Díky třem bodům kontaktu s botou vytváří systém TRINITY kanál, který přivádí kolečka co nejblíže k noze, což bruslařům poskytuje neuvěřitelně efektivní přenos energie a zároveň zlepšuje rovnováhu a celkovou kontrolu.
Užijte si rychlé a plynulé bruslení:

NEXT Core Black 100 je všestranná brusle, která je připravena zapůsobit hned po vybalení. Díky kolečkům Powerslide Spinner 100 mm/88A, která jsou přilnavá, rychlá a odolná, a super hladkým ložiskům WICKED ABEC 9 si na této vynikající městské brusli se třemi kolečky užijete pořádnou jízdu městem.
Značka: Powerslide
Velikost EU 36-37
Barva černá

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Powerslide


Top