Prom-in Intra Fuel 557g

Tento žádaný kus Prom-in Intra Fuel 557g od populární značky PROM-IN snadno získáte u nás právě téměř zdarma! Nyní za akční cenu 787 Kč
Cena: 787 Kč

Intra Fuel od Prom-in je směs elektrolytů, aminokyselin a polyfenolů vám umožní trénovat po delší dobu bez poklesu výkonu.

INOVATIVNÍ KOMPLEX ELEKTROLYTŮ

Naše směs minerálů obsahuje elektrolyty v přesném poměru, jakým se tyto minerály vytrácejí z organismu pocením při fyzické aktivitě. Nikdy nebylo snazší udržovat optimální rovnováhu minerálů ve vašem těle. S INTRA FUEL můžete efektivně doplnit ztracené elektrolyty, což vám pomůže při tréninku udržet maximální energetickou úroveň.

PERFEKTNÍ MIX AMINOKYSELIN

S INTRA FUEL získáte směs aminokyselin, jejichž základ tvoří BCAA. Odmítáme používání levných směsí EAA. Pouze BCAA disponují jedinečnou chemickou strukturou, která je zvláště vhodná pro aktivní fázi tréninku. Celý komplex je obohacen o citrulin malát a betain, což poskytuje ještě větší podporu výkonu a pomáhá oddálit únavu. Pečlivě vyvážená formulace vychází z nejnovějších vědeckých poznatků.

CLUSTER DEXTRIN® PRO LEPŠÍ VYUŽITÍ VŠECH SLOŽEK

INTRA FUEL obsahuje sacharidy výhradně ve formě CLUSTER DEXTRIN®. Tato forma sacharidů je klíčem k okamžitému dodání energie pro vaše svaly. CLUSTER DEXTRIN® nezatěžuje váš trávicí systém a současně zajistí optimální absorpci obsažených aminokyselin a elektrolytů. Díky tomu nezaznamenáte v průběhu tréninku absolutně žádný pokles výkonu.

POLYFENOLY A PROTIZÁNĚTLIVÉ SLOŽKY

Finální specialitou je směs polyfenolů a protizánětlivých složek, včetně vysoce kvalitního extraktu z granátového jablka standardizovaného na 40 % obsah kyseliny elagové. Polyfenoly z granátového jablka hrají klíčovou roli v optimálním fungování cév, což významně přispívá k prokrvení svalů během fyzické aktivity. Tato vyspělá látka v kombinaci s ostatními synergicky působícími složkami v našem mixu, poskytuje optimální podporu pro výkonnost a celkové zdraví.

INTRA FUEL A NITROX PUMP – IDEÁLNÍ KOMBINACE PRO NEKOMPROMISNÍ VÝKON

INTRA FUEL byl navržen tak, aby synergicky fungoval s před tréninkovým produktem Nitrox Pump. Tyto produkty poskytují maximální podporu při trénincích s vysokou intenzitou a velkým objemem práce. INTRA FUEL zajistí, že vaše svaly budou plně zásobeny energií a zabrání poklesu výkonu během tréninku. Směs elektrolytů, aminokyselin a polyfenolů dokonale optimalizuje váš výkon.

INTRA FUEL není běžný intra workout suplement, jaký nabízí ostatní. Žádné směsi aminokyselin bez logiky, žádné extrémní dávky levných minerálů, ale pouze aminokyseliny, které vás nezatíží a maximální možnou měrou podpoří aktuální výkon. Směs minerálů kopírující opravdové ztráty při pocení. INTRA FUEL – síla prospěšných ingrediencí, které vám umožní podávat lepší výkony, budovat silné tělo a současně podpoří vaše zdraví.

VITAMIN C se podílí na ochraně buněk před oxidativním stresem.

VITAMIN B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování Prom-in Intra Fuel:

  • 37,1 g (2 odměrky) rozmíchejte v 500 ml vody, ideálně v šejkru. Užívejte v průběhu cvičení.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu a způsob přípravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Nutriční hodnoty Prom-in Intra Fuel 557g – Mango, Ananas:

Elektrolytová směs ve 37,1g RHP
Kokosová voda prášek 500 mg
Chlorid sodný 900 mg
Z toho sodík 360 mg
Směs antioxidačních a polyfenolových složek
MSM 250 mg
Vitamin C 160 mg 200 %
Extrakt granátového jablka 200 mg
Z toho kyselina ellagová 80 mg
Podpora svalů
CLUSTER DEXTRIN® 25000 mg
L-leucin 2500 mg
L-isoleucin 1250 mg
L-valin 1250 mg
L-citrulin malát 2000 mg
Betain hydrochlorid 500 mg
Vitamin B6 1,4 mg 100 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

CLUSTER DEXTRIN®, L-leucin, L-citrulin DL-malát 2 : 1, L-isoleucin, L-valin, aromata, chlorid sodný (sodík), kokosová voda v prášku, betain hydrochlorid, regulátor kyselosti: kyselina jablečná; citran draselný, MSM (metylsulfonylmetan), extrakt granátového jablka z ovocné kůry (40 % kyseliny ellagové), barvivo: beta karoten; kyselina L-askorbová (vitamin C), laktát vápenatý, jablečnan hořečnatý, sladidlo: sukralóza; pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6).

Alergeny:

Neobsahuje.

Nutriční hodnoty Prom-in Intra Fuel 557g – Lesní plody:

Elektrolytová směs ve 37,1g RHP
Kokosová voda prášek 500 mg
Chlorid sodný 900 mg
Z toho sodík 360 mg
Směs antioxidačních a polyfenolových složek
MSM 250 mg
Vitamin C 160 mg 200 %
Extrakt granátového jablka 200 mg
Z toho kyselina ellagová 80 mg
Podpora svalů
CLUSTER DEXTRIN® 25000 mg
L-leucin 2500 mg
L-isoleucin 1250 mg
L-valin 1250 mg
L-citrulin malát 2000 mg
Betain hydrochlorid 500 mg
Vitamin B6 1,4 mg 100 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

CLUSTER DEXTRIN®, L-leucin, L-citrulin DL-malát 2 : 1, L-isoleucin, L-valin, aroma, chlorid sodný (sodík), kokosová voda v prášku, betain hydrochlorid, regulátor kyselosti: kyselina jablečná; citran draselný, MSM (metylsulfonylmetan), extrakt granátového jablka z ovocné kůry (40 % kyseliny ellagové), barvivo: koncentrát z červené řepy; kyselina L-askorbová (vitamin C), laktát vápenatý, jablečnan hořečnatý, sladidlo: sukralóza; pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6).

Alergeny:

Neobsahuje.

Značka: PROM-IN
Příchuť Mango, Ananas
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce PROM-IN


Top