Raven Infinity Rocker 2019 snowboard + Gravity G1 Lady ghost white vázání

Výjimečný kus Raven Infinity Rocker 2019 snowboard + Gravity G1 Lady ghost white vázání od společnosti Raven jednoduše můžete pořídit tady teď se slevou. Akční cena již od 6290 Kč
Cena: 6290 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Raven Infinity je dámský all-mountain/freestyle twin snowboard, který je charakterizován camrock tvarem, tip-to-tail dřevěným jádrem z evropského topolu, sidewallovou konstrukci a extrudovanou skluznicí. Snowboard, který umožňuje ostrou a elegantní jízdu. Zároveň však díkz užšímu profilu prkna snadněji zatáčí a bude se tak líbit začínajícím jezdkyním, ale i holkám, které se ctějí vzblbnout v parku. Snowboard má lesklý lakovaný povrch, který dává prknu elegantní vzhled.

Základní model dámského snowboardového vázání Gravity G1 Lady je určený pro začínající snowboardistky. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete nejvíc potřebovat. Designově se skvěle hodí k celé řadě zimního vybavení Gravity. Raven Infinity Rocker 2019 dámský snowboard

Raven Infinity je dámský all-mountain/freestyle twin snowboard, který je charakterizován camrock tvarem, tip-to-tail dřevěným jádrem z evropského topolu, sidewallovou konstrukci a extrudovanou skluznicí. Snowboard, který umožňuje ostrou a elegantní jízdu. Zároveň však díkz užšímu profilu prkna snadněji zatáčí a bude se tak líbit začínajícím jezdkyním, ale i holkám, které se ctějí vzblbnout v parku. Snowboard má lesklý lakovaný povrch, který dává prknu elegantní vzhled.

ROCKER SNOWBOARD (Reverse camber):

Rocker snowboard (reverse camber) je novinkou posledních let v technologii snowboardu. Rocker snowboard má opačné prohnutí než klasické snowboardy. Rocker snowboard má díky zvedlé špičce a patce vlastnosti, které přináší lepší pocit točivosti a kontroly při jízdě. Díky celosvětovému úspěchu je většina předních značek zařazuje do své produkce. True twintip rocker snowboard se hodí do snowparku a na jibbing. Směrový (directional) rocker snowboard dovoluje zas jednodušší jízdu v prašanu. Špička se sama zvedá, neboří se a jezdec nemusí tolik stát na zadní noze. Snowboard je díky tomu ovladatelnější, rychlejší a nepotřebuje tak velký sklon svahu pro samotnou jízdu. Hodí se na freeride a na sjezdovku.

– Allmountain/Freestyle
– True Twin
– Flatrock
– Soft Flex
– Poplar Core
– Hi-Density Biax Laminates
– Tough Extruded Base
– Digital Print Technology
– Policarbonate Topsheet
– Semi glossy topsheet

Gravity G1 Lady ghost white 20/21 dámské snowboardové vázání

Základní model dámského snowboardového vázání Gravity G1 Lady je určený pro začínající snowboardistky. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete nejvíc potřebovat. Designově se skvěle hodí k celé řadě zimního vybavení Gravity.

• G1 Baseplate – plastová základna zhotovená z jednoho kusu, vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terrain podmínky.
• Plastové ráčny – ráčny s jednoduchým zapínáním
• Flexible 3D Strap – nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.
• Comfort Toe Strap – přední strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
• G1 Highback – opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

Parametry produktu Gravity G1 Lady ghost white 20/21 dámské snowboardové vázání

Určení Dámské

Značka: Raven
Barva bílá

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Raven


Top