Salming Hawk RE Flex 32

Tento zlevněný kus Salming Hawk RE Flex 32 od oblíbené značky Salming jednoduše získáte u nás teď opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1399 Kč
Cena: 1399 Kč

Florbalky Hawk RE Flex jsou nástupcem florbalek se shafty Composite. Juniorská varianta v tvrdosti 32 je univerzální tuhostí pro mládež. Pro letošní rok jsou tyto shafty osazeny velmi oblíbenou čepelí Hawk.

Florbalka s tvrdostí 32 patří mezi měkké, které doporučujeme naprostým začátečníkům a dětem. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Technologie shaftu

Re-Flex

Speciální směs skelných vláken materiálu composite zajišťuje vysokou odolnost shaftu a dlouho životnost.

Čepel Salming Hawk

Čepel Salming Hawk je předzahnutá čepel s tenčím rámem. Samotná čepel vyniká především svou strukturovanou forhendovou částí, která je po celé své ploše vroubkovaná. Toto vroubkování vylepšuje kontrolu míčku na čepeli a zamezuje nechtěnému roztáčení míčku při střelbě nebo přihrávce zpoza těla.

Na špičce naleznete Claw – tzv. dráp čepele Salming Hawk (překlad jestřáb či sokol), se kterým budou všechny kličky a stahovačky ještě rychlejší a přesnější. Salming Hawk má zesílené prostřední žebro, které zamezuje nechtěnému kroucení čepele při její zatížení.

Na vývoji této čepele se podíleli krom jiných i naši ambasadoři Robin Nilsberth a Rasmus Sundstedt.

Endurance™

Materiál Endurance je označován jako středně tvrdý. Je standardně používán na většině modelů Salming a patří k nejoblíbenější variantě mezi hráči. Pokud tedy nevíte, jaký materiál čepele vybrat, tak tímto určitě chybu neuděláte. Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Tento materiál doporučujeme jako univerzální.

Omotávka TriTec

Základní model florbalové omotávky s hladkým povrchem, která se používá na levnějších modelech.

Parametry:

Profil držení: kulatý
Typ čepele: Hawk
Barva: oranžová
Tvrdost florbalky: 32
Cerfitikace IFF: ano
Materiál čepele: Endurance
Omotávka: TriTec
Materiál shaftu: Carbon Composite
Kolekce: 2022/23
Značka: Salming
Délka hole 92 cm
Pravák, levák Pravák
Tvrdost hole 32 mm
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Salming


Top