Scitec Revex 108 kapslí

Oblíbený výrobek Scitec Revex 108 kapslí od oblíbené značky Scitec Nutrition jednoduše můžete pořídit zrovna za výprodejovou cenu! Ceny již od 569 Kč
Cena: 569 Kč

Revex od Scitec obsahuje 13 účinných látek mezi kterými jsou vitamíny a minerály.

Scitec Revex HC v bodech:

 • s 29 účinnými látkami
 • Cholin, který se podílí na normálním metabolismu tuků1
 • Kofein z 5 zdrojů
 • L-karnitin a L-tyrosin
 • Aktivní složky rostlinného původu
 • extrakt BioPerine®

Koncept produktu zůstává nezměněn, ale předchozí verze se vrací na trh s téměř dvojnásobným arzenálem účinných látek. Nová receptura obsahuje 13 nových účinných látek ve formě rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a dalších účinných látek.

Produkt se skládá z 29 aktivních složek, které jsou rozděleny do 3 hlavních kategorií.

Multi Metabol Complex 1,7,8

Komplex obsahující mimo jiné L-karnitin L-tartrát, acetyl L-karnitin, CLA, aminokyseliny, rostlinné extrakty, minerály.

Karnitin se syntetizuje hlavně v játrech a ledvinách z aminokyselin lysinu a methioninu. V buňkách je karnitin potřebný pro transport mastných kyselin z cytosolu do mitochondrií.2 Revex HC obsahuje L-karnitin ve dvou formách, L-karnitin L-tartrát a acetyl L-karnitin.

CLA neboli konjugovaná kyselina linolová je jednou z polynenasycených omega-6 mastných kyselin, které se nacházejí v produktu. Jeho nejběžnějšími přírodními zdroji jsou maso a mléčné výrobky přežvýkavců3, ale aktivní složka v tomto produktu pochází z oleje ze semen světlice.

Aminokyseliny v produktu jsou L-fenylalanin a L-tyrosin. L-fenylalanin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí vyrobit. Je prekurzorem aminokyseliny L-tyrosinu v těle. V některých případech L-tyrosin nedokáže tělo produkovat v dostatečném množství, a proto se stává podmíněně esenciální aminokyselinou.

Multi Metabol Complex obsahuje také rostlinné extrakty a flavonoidy. Flavonoidy jsou souhrnné označení pro polyfenolové sloučeniny, které se přirozeně nacházejí v zelenině, ovoci a výrobcích z nich vyrobených.

Tato velká skupina zahrnuje stovky sloučenin, které lze rozdělit do několika menších podskupin, jako jsou flavanony, flavonoly, flavan-3-oly, flavonony, isoflavonoidy a antokyany.4

Přípravek obsahuje flavonoidy z kořenového extraktu pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) ak zabarvení přípravku byl přidán kvercetin, naringin a hesperidin. Je důležité si uvědomit, že výrobek není náhradou konzumace ovoce a zeleniny ani vyvážené a pestré stravy, ale jejím doplňkem.

Mezi bylinné složky Revex HC patří také extrakt z plodů Garcinia cambogia, který poskytuje aktivní složku HCA (kyselina hydroxycitronová), ovocný extrakt z hořkého melounu (Momordica charantia) a jeho derivát charantin, extrakt z plodů kajenského pepře a extrakt z plodů černého.

Kromě rostlinných extraktů, aminokyselin a karnitinů existuje také chitosan, polysacharidová složka5 a inositol, základ mnoha sekundárních mediátorových molekul v buňkách6. Zinek a chrom jsou součástí komplexu v organické formě a podílejí se na normálním metabolismu makroživin7. Kromě toho se zinek podílí na normálním metabolismu mastných kyselin a chrom přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi8.

Cholin hraje důležitou roli ve strukturní integritě buněčných membrán jako prekurzor fosfolipidů v membráně a podílí se na transportu a metabolismu lipidů a cholesterolu9, tzn. podílí se na normálním metabolismu tuků1.

Energetický matrix10,11

Tato matrice obsahuje vitamíny nacházející se v produktu.10Tiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6 a vitamin B12 se podílejí na normálních metabolických procesech generujících energii. 11Riboflavin, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6 a vitamin B12 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Denní dávka tohoto produktu obsahuje 100% denní referenční dávky thiaminu, riboflavinu, niacinu, kyseliny pantotenové, vitaminu B6 a vitaminu B12 pro dospělé.*

Vícezdrojová stimulační směs

Kromě bezvodého kofeinu je celkových 200 mg kofeinu v této denní dávce získáno z několika rostlinných zdrojů, včetně kávových zrn s obsahem kyseliny chlorogenové, extraktu z listů zeleného čaje s obsahem polyfenolových sloučenin, přípravku z extraktu guarany a extraktu z kolových ořechů.

Revex HC se doporučuje pro:

 • ženy a muže, kteří by chtěli doplnit svůj jídelníček o komplexní produkt s obsahem cholinu podílející se na normálním metabolismu tuků.1
 • ty, kteří chtějí doplnit svoji vyváženou a pestrou stravu o vitamíny, minerály, rostlinné extrakty a účinné látky
 • ty, kteří upřednostňují tobolkové produkty s jednoduchým dávkováním.
 • ty, kteří hledají produkt s větším množstvím kofeinu.

Doporučené dávkování Scitec Revex HC:

 • Užívejte 2×2 kapsle denně se sklenicí vody!

Upozornění: Doplňky nejsou náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nekonzumovat nalačno! Nekonzumujte bezprostředně před spaním! Obsahuje kofein (200 mg/den). Neměly by ho konzumovat těhotné a kojící ženy a děti do 18 let. EGCG [(-)-epigalokatechin 3-galát] je 15 mg/den (2 tobolky). Denní spotřeba EGCG by neměla dosáhnout ani překročit 800 mg/den. Neměl by se konzumovat ve stejný den jako jiné produkty obsahující zelený čaj. Nedoporučuje se v případě známých základních zdravotních stavů nebo při užívání léků. Nedoporučuje se lidem s kardiovaskulárními onemocněními, hypertenzí a citlivostí na kofein.

Nutriční hodnoty Scitec Revex 108 kapslí:

3 kapsle RHP
Chrom 11,8 mcg 30 %
Kofein 200 mg
Hodnoty účinných látek 1841 mg
Zelená káva extrakt 400 mg
Z toho kyselina chlorogenová 200 mg
Z toho kofein 4 mg
L – Fenylalanin 300 mg
L – Tyrosin 300 mg
Extrakt zeleného čaje 200 mg
Z toho EGCG 30 mg
Z toho kofein 20 mg
Kofein 176 mg
Pampeliška extrakt 100 mg
Kajenský pepř extrakt 50 mg
Rhodiola rosea extrakt 50 mg
Hesperidin 93 % 50 mg
Innositol 50 mg
Naringin 93 % 50 mg
Quercetin Dihydrát 84 % 50 mg
Resveratrol 50 mg
Kyselina lipoová 10 mg
Bioperine 5 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Coffe robusta (kávové zrno) 30:1 extrakt, hovězí želatina, L-fenylalanin, L-tyrosin, Camellis sinensis (list) 8:1, bezvodý kofein, Taraxacum officinale (kořen) 16-19:1, hesperidin 93%, inositol, naringin Citrus paradisi extrahované z ovoce (93%), quercetin dihydrát Sophora japoncia extrahované z pupenů 84%, Polygonum cuspidatum 8-10:1 (8% resveratol), Rhodiola rosea (3% rosavin), Capsacium frutescens 10:1, kyselina lipová,, Biopeperine Piper ovoce 50:1, barviva: červený oxid železitý, Červeň Allura AC, pikolinát chromitý.

Alergeny:

Neobsahuje. Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové ořechy, celer, ryby, korýše.

Značka: Scitec Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top