Scitec Taurine 90 kapslí

Tento velmi žádaný kus Scitec Taurine 90 kapslí od známého výrobce Scitec Nutrition jednoduše naleznete tady teď právě opravdu výhodně! Právě teď jen za 199 Kč
Cena: 199 Kč

Taurine od Scitec je jednoznačně velmi důležitou organickou kyselinou, která se účastní mnoha procesů látkové přeměny v lidském těle. 3000 MG V KAŽDÉ DÁVCE

Taurin se přirozeně vyskytuje v potravinách živočišného původu, ale prakticky chybí v potravinách rostlinného původu. Z toho důvodu může být hladina taurinu u vegetariánů nižší, než u těch, kteří konzumují rozličnou potravu. Taurin je jednoznačně velmi důležitou organickou kyselinou, která se účastní mnoha procesů látkové přeměny v lidském těle. Je všeobecně známo, že taurin je častou složkou energetických nápojů.

Doporučené dávkování Scitec Taurine:

  • Doporučuje se užívat 3 ks Taurine kapslí denně v rovnoměrně rozdělených dávkách během dne, nalačno, před a po tréninku nebo mezi jídly.

Upozornění: Uschovejte na suchém a tmavém místě mimo dosah malých dětí.Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Nutriční hodnoty Scitec Taurine 90 kapslí:

3 kapsle
Taurin 3000 mg

Složení:

Taurin 89 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barva (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

Alergeny:

Vyrobeno v závodě, kde se zpracovává mléko, vejce, lepek, sója, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýši, měkkýši a potraviny obsahující oxid siřičitý.

Značka: Scitec Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top