Sedco CROSS 4.6 26/20 Bílá koloběžka -2. jakost POUZE Bílá (VÝPRODEJ)

Levný produkt Sedco CROSS 4.6 26/20 Bílá koloběžka -2. jakost POUZE Bílá (VÝPRODEJ) od značky Sedco snadno pořídíte teď skutečně levně! Ceny od 4845 Kč
Cena: 4845 Kč

Koloběžka má kosmetické vady a oděrky způsobené přepravou. Nemají vliv na funkčnost zboží. Nový model koloběžky typu CROSS kolekce 2019/20. Nová koloběžka přínášející ještě větší požitek z jízdy. Nyní i v novém barevném designu. Model přináší, spoustu nových vychytávek, stejně tak jako vylepšení požitku z jízdy a celkových jízdních vlastností.

Letošní model koloběžky CROSS je dodáván spolu s novou a originální konstrukcí kol ze slitiny magnésia. Tato nová technologie (Magnesium Alloy Wheels) znatelně zlepšuje výdrž, celkovou životnost a obecné jízdní vlastnosti koloběžky. Zajišťuje naprostou stabilitu při jízdě. Koloběžka je doplněna o spolehlivé mechanické kotoučové brzdy a Alu ráfky.
Atraktivní design a pevná konstrukce je základem pro tento model. Koloběžka je ideální zejména v městské a silniční dopravě. Díky 26-ti palcovému přednímu kolu zvládnete všechny nástrahy, ať už na silnici, v městech nebo na mírně nepříznivém povrchu.
Jednou z nových vychytávek koloběžky Sedco CROSS 4.6 je konstrukce vidlice. Pro méně příznivý povrch je zde nová hydraulická odpružená vidlice s technologií Lock-ON, která Vám dává možnost zpevnit a uzamknout pružení dle potřeby.
Koloběžka je skvělá pro začínající i pokročilější jezdce. Celá konstrukce je dostatečně pružná a přizpůsobivá mírně nerovnému terénu. Nášlap se při jízdě dostává do nižších pozic, a tak se neunavíte tak snadno. Povrch nášlapu je potažen protiskluzovým pásem, který minimalizuje riziko uklouznutí nebo prošlápnutí i v případě nepříznivého počasí.
Koloběžky Sedco CROSS 4.6 s novou technologií MAG-Alloy-Wheels si vedou výborně zejména na silnicích/stezkách. Toto vše také hlavně díky pneumatikám se skvělou schopností vstřebání vibrací při jízdě i na obtížnějším povrchu.
Koloběžka má také vyztužené tlumiče, které značně zvyšují životnost koloběžky a redukují vibrace při jízdě. Svůj podíl mají i vysoce odolné pláště (26×2.125, 20×2.125), které skvěle doplňují celou sestavu.
Jistě Vás mile potěší i její nízká hmotnost. Toho je dosaženo obzvlášť díky celkové konstrukci ze Slitiny Alu, která je znatelnější snažší pro manipulaci, než běžné koloběžky s těžkou kovovou konstrukcí.
Řídítka koloběžky jsou potaženy pogumovaným voděodolným povrchem, tvořeným z protiskluzového materiálu, který zvládá odolávat potu a zlepšuje požitek při delší době jízdy. Další dostupné barevné varianty tohoto typu koloběžky.

Technický popis:
– Doporučený věk: 12-99
– Výška jezdce: 150 cm a více
– Zcela nová technologie slitiny magnésiových kol
– Nosnost: 130 kg
– Výška řidítek: 105-114 cm
– Šířka řidítek: 62 cm
– Celková délka: 181 cm
– Řídítka: Slitina Oceli+Alu
– Magnesium Alloy Wheels
– Pogumovaná řídítka s protiskluzem a odolností vůči potu
– Délka nášlapu: 35,4 cm
– Nášlap potažený protiskluzovým pásem
– Přední i zadní brzda: Mechanická kotoučová
– Rám: vyztužený, Slitina Alu
– Vysoce odolné pláště Wanda King
– Výška nášlapu: 12,0 cm
– Hmotnost: 13,2 kg
– Velikost kol: 26/20
– Pneumatiky: přední 26*2.125, zadní: 20*2.125
– Model vhodný do měst, na silnice, stezky i mírně obtížný terén
– Odpružená vidlice s možností uzamčení LOCK-ON
– Pohlcuje vibrace při jízdě
– Vyztužení tlumičů na odpružené vidlici
Značka: Sedco
Barva bílá

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Sedco


Top