Sedco Posilovací kruh YOGA PILATES RING 37 cm

Tento exkluzivní kus Sedco Posilovací kruh YOGA PILATES RING 37 cm pocházející od značky Sedco můžete pořídit tady za výhodnou cenu! Akční ceny od 179 Kč
Cena: 179 Kč

Posilovací kruh YOGA PILATES RING SEDCO 37 cm
Provádějte pokročilé cvičení pilates v pohodlí domova. Vytvarujte a vytvarujte své tělo pomocí cvičení na kruhu Pilates. Kruh Pilates je skvělý pro začátečníky, pokročilé cvičence i pro ty, kteří si chtějí rozšířit cvičení Pilates.

Pro své malé rozměry je tato pomůcka vhodná pro pohodlné užití doma, v tělocvičně nebo v kanceláři. Kruh o průměru 37 cm s celkovou hmotností 300 gramů je vyrobený z pružného a zároveň pevného sklolaminátu, který si dlouhodobě drží svůj tvar a dobře odolává nárazům.

Kruh je po stranách vybaven úchopy pro pohodlné uchopení během cvičení. S kruhem můžete cvičit nejrůznější pózy celého těla, je užitečný pro posílení svalů dolní i horní části těla.

Posuňte své cvičení na novou úroveň a vyzkoušejte kruh na pilates zejména pro stehna, boky, pánev, hrudní svalstvo, atd. Nezáleží na tom, zda jste profesionálními sportovci nebo prostě jen máte rádi pohyb, kruh na pilates YOGA PILATES RING Vám pomůže ke zpevnění postavy a k lepšímu držení těla.

Kruh na pilates umožňuje zapojovat hluboké svaly. Například kruh můžete chytit z vnější strany úchytů a stlačovat jej k sobě. Přitahovací svaly zas posílíte, pokud kruh umístíte mezi stehna a budete jej stlačovat.

Technický popis:
– výrobce Sedco
– Barva: Černá
– Pro efektivní trénink paží, pánve, boků i nohou
– Ergonomicky tvarované, neklouzavé rukojeti
– Průměr: 37 cm
– Materiál: Fiberglass + Fiber PP
Značka: Sedco
Barva černá

Další produkty z kategorie Jóga válce

Další produkty od výrobce Sedco


Top