Spokey GRESPI DUO Masážní míčky 65 a 90 mm, 4 ks

Tento kvalitní produkt Spokey GRESPI DUO Masážní míčky 65 a 90 mm, 4 ks od populární značky Spokey jednoduše najdete právě zde opravdu levně. Nabídky již od 140 Kč
Cena: 140 Kč

Masážní míčky Spokey GRESPI DUO:

– mají výstupky, které během bodové masáže uvolňují svalové napětí a podporují regeneraci pokožky

jsou to čtyři malé míčky, které se vejdou do každé kabelky či batohu, díky čemuž je můžete mít vždy po ruce

jsou vyrobeny z odolného a voděodolného materiálu, díky čemuž se snadno udržují v čistotě

Sada masážních míčku Spokey GRESPI DUO je určena ke stimulaci krevního oběhu, boji proti celulitidě a používá se i během antistresových cvičení. Pomohou vám uvolnit svalové napětí a podpořit regeneraci pokožky. Jsou tak malé, že se bez problému vejdou do každé kabelky nebo batohu, díky čemuž je můžete mít stále u sebe. Masáž s použitím masážních míčků GRESPI DUO je založena na bodovém tlaku a masírování v místech, která způsobuje bolest. Taková masáž okamžitě uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest.

Čtyři masážní míčky, které můžete mít stále po ruce

Sada GRESPI DUO se skládá ze 4 masážních míčků (2 míčky o průměru 6,5 cm a 2 míčky o průměru 9 cm) s různým stupněm tvrdosti, což vám dává možnost zvolit si míček podle typu bolesti či svalového napětí v dané části těla, která vyžaduje masáž. Míčky mohou být také použity během tréninku k posílení břicha, chodidel, nohou, krku, ramenou či rukou. Díky jejich struktuře si zároveň během cvičení můžete dopřát jemnou či intenzivní masáž. Míčky GRESPI DUO jsou vhodné i pro antistresová cvičení.

Úleva pro jakoukoliv část těla

Masáží míčky GRESPI DUO jsou vyrobeny z odolného a voděodolného PVC materiálu, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Míčky můžete používat během rozcvičky, nebo po cvičení pro rychlejší regeneraci masírovaných svalů, což může zcela změnit váš trénink – svaly se uvolní a trénink se stane příjemným.

Parametry:

materiál: PVC

rozměry: 2x 6,5 cm; 2x 9 cm

v sadě: 4 ks

Váha: 0.31000 kg
Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spokey


Top