Spokey LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4 cm

Tento skvělý výrobek Spokey LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4 cm originál od výrobce Spokey snadno pořídíte právě se slevou! Akční ceny od 458 Kč
Cena: 458 Kč

Podložka na jógu a cvičení Spokey LEAF:

– díky svým velkým rozměrům: 183 x 61 x 0,4 cm poskytuje rovnováhu a stabilizaci při cvičení

– vyrobena z TPE, díky čemuž je velmi pružná, protiskluzová a odolná proti poškození

dokonale izoluje od tvrdé země

neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě

Podložka LEAF je nepostradatelným vybavením pro každého milovníka jógy a domácího cvičení. Jedinečný design v kombinaci s materiálem, který neabsorbuje vlhkost z ní děla ideálního parťáka domácích tréninků. Díky použitému TPE materiálu je podložka odolná proti poškození a zachová si svůj tvar a jedinečný vzhled po dlouhou dobu. Je protiskluzová, díky čemuž vám zajistí stabilitu na různých typech povrchů.

Perfektní tlumení a tloušťka podložky

Cvičení na podložce je vynikající volbou pro každého, kdo potřebuje po stresujícím dni relaxaci a zároveň chce pečovat o svoji kondici a štíhlou postavu. LEAF vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků, protože má ideální tloušťku (0,4 cm), díky které perfektně izoluje od tvrdé země. Díky protiskluzovým vlastnostem se budete cítit sebevědomě a bezpečně. Spokey LEAF je ideální pro domácí trénink, jógu, pilates nebo fyzioterapii. Je to také nejlepší volba při cvičení se závažím – je to bariéra, která chrání podlahu před těžkými pomůckami používanými během tréninku, jako jsou například činky.

Snadno se roluje a udržuje v čistotě

To, co odlišuje podložku Spokey LEAF od ostatních je její materiál – TPE, díky kterému se budete během cvičení cítit jistě a bezpečně. To však není jediná výhoda tohoto materiálu! Poskytuje vysokou pružnost, odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Snadno ji srolujete do malé velikosti, aniž by se poškodila nebo pomačkala! Kromě toho se velmi snadno čistí a materiál neabsorbuje vlhkost. A navíc, je podložka vhodná i pro alergiky.

Parametry:

materiál: TPE

rozměry: 183 x 61 cm

tloušťka: 4 mm

protiskluzová struktura

jednoduše srolovatelná

Značka: Spokey
Barva Růžová

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Spokey


Top