Spokey MATTY černo-fialové

Tento exkluzivní výrobek Spokey MATTY černo-fialové originál od výrobce Spokey můžete najít na našich stránkách teď skutečně výhodně! Akční ceny již od 1192 Kč
Cena: 1192 Kč

Nastavitelné kolečkové brusle Spokey MATTY:

– jsou velikostně nastavitelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám

– jsou kombinací dynamické jízdy a nejvyššího bezpečnostního standardu s využitím prvotřídních ložisek a trojitého systému zapínání, který se skládá ze suchého zipu, tkaniček a dvoudílných přezek

– jsou vybaveny plnými matnými polyuretanovými (PU) kolečky

– součástí balení navíc pár barevných tkaniček s potiskem TIE-DYE

Nastavitelné kolečkové brusle Spokey MATTY jsou nejlepší volbou jak pro začátečníky, tak pro zdokonalování vašich dovedností! Jsou stvořeny pro objevování vášně pro bruslení – pokud chcete začít své dobrodružství, pomohou vám zvládnout základy. A pokud již základy ovládáte, budou brusle MATTY ideální volbou pro rekreační a dynamickou jízdu. To vše díky použití nejlepších parametrů a moderních technologických řešení!

Přizpůsobeno vašim potřebám

Pokud hledáte kolečkové brusle na dlouhá léta, vsaďte na model MATTY s nastavitelnou velikostí. Budete si je moci optimálně přizpůsobit své noze, díky čemuž vám budou pevně sedět a nebudou tak měnit svou polohu. A co víc – porostou s vámi! Jsou také nejlepší volbou pro ty, kteří nosí problematickou „hraniční“ velikost. Vrcholem pohodlí při jízdě je komfortní vnitřní bota, která v kombinaci s trojitým systémem zapínání (tkaničky, suchý zip a dvoudílná přezka) zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Bezpečnost a pohodlí při jízdě

Rekreační kolečkové brusle Spokey MATTY jsou vybaveny celomatnými polyuretanovými (PU) kolečky o tvrdosti 82A s vynikající plynulostí jízdy, která umožňují vyvinout vysokou rychlost při zachování vynikající odolnosti. Navíc vyrovnávají a tlumí vibrace, které vznikají při pohybu po nerovném povrchu. Za plynulost a rychlost jízdy jsou zodpovědná karbonová ložiska ABEC7. Celek je usazen na tlumicích, odolných a zároveň lehkých hliníkových podvozcích. To vše vám zajistí maximální pohodlí při jízdě s nastavitelnými kolečkovými bruslemi Spokey MATTY. Tento model ocení začátečníci i pokročilí příznivci fitness jízdy. Ale to není všechno! MATTY jsou navíc dodávány se dvěma páry tkaniček – standardními a barevnými s potiskem TIE-DYE.

Upozornění: Věnujte prosím pozornost při výběru velikosti dle velikostní tabulky uvedené níže. Před nákupem si prosím důkladně zkontrolujte délku stélky v cm.

velikost / délka vložky v cm:

35-38: 21,5 – 23,5 cm

39-42: 25,0 – 27,0 cm

Parametry:

bota: semi-soft, nastavitelná

podvozek: hliník

ložiska: ABEC7 Carbon

kolečka: PU, 82A, matná

rozměr koleček:

72 mm – vel. 35-38

76 mm – vel. 39-42

brzda: TPR

zapínání: dvoudílná přezka s pojistkou, suchý zip, tkaničky

dostupné velikosti: 35-38, 39-42

dva páry tkaniček: standardní a barevné tkaničky s potiskem TIE-DYE

poutka s potiskem TIE-DYE

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

doporučeno pro: rekreační jízdu

úroveň pokročilosti: začátečník, středně pokročilý

Informace pro velkoodběratele:

balení: 6 párů/karton

možný prodej po 1 páru

Značka: Spokey
Velikost EU 35-38
Barva černá

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Spokey


Top