Spokey OTARO Sportovní, cyklistický a běžecký batoh, 5 l, modrý

Kvalitní a žádaný produkt Spokey OTARO Sportovní, cyklistický a běžecký batoh, 5 l, modrý od společnosti Spokey snadno můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu! Cena od 523 Kč
Cena: 523 Kč

Aerodynamická silueta při jízdě na kole či běhu je nesmírně důležitá. A právě s ohledem na perfektní držení těla byl vyroben sportovní batoh Spokey OTARO. Sbalíte do něj všechny své potřebné a cenné věci, které budete během vašeho cestování potřebovat.

class=

Objem a komfort používání

Sportovní batoh Spokey Otaro byl navržen především pro cyklisty, ale skvěle se také osvědčí při běhu, turistických výšlapů či jednodenních výletů. Batoh má kapacitu 5 litrů, což je více než dostačující pro zabalení nezbytného příslušenství.

class=

Kvalita a technologie

Na naše produkty klademe velmi vysoké požadavky, a proto vynakládáme veškeré úsilí, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Sportovní batoh OTARO je vyroben technikou Rip-Stop (tkanina s vysokou pevností), která je velice odolná vůči trhání a ničení materiálu. Díky tomu je batoh odolný a zároveň lehký.

Připravený pro použití pitného vaku

Malá přední kapsa ulehčuje přístup k nejvíce potřebným věcem. K dispozici jsou také další prostorné kapsy. Batoh je navíc připravený pro použití pitného vaku – obsahuje věšák, otvory a upevnění na ramenních popruzích. Do modelu Otaro bez problému umístíte pitný vak Spokey Oasis o objemu 1,5l.

class= class=

Viditelný i po setmění!

Sportovní a outdoorový batoh Spokey Otaro je vybaven reflexními prvky pro zlepšení viditelnosti ve tmě. Což je zvláště důležité při pohybu podél silnice či na špatně osvětlených místech.

class= class=

Sportovní a outdoorový batoh Spokey OTARO:

– objem 5 litrů

– sportovní batoh – ideální na kolo, běh nebo turistiku

– prvotřídní materiál – vyroben technikou Rip-Stop

– velké množství kapes

– reflexní prvky pro zlepšení viditelnosti po setmění

– připraven na pitný vak

Parametry:

materiál: polyester rip-stop

objem: 5 l

rozměry: 42 x 25 x 12 cm

hmotnost: 440 g

bederní a prsní pás

nastavitelné popruhy

možnost připevnění přilby

kapsa na pitný vak

reflexní prvky

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 ks/karton

možná prodej po 1 ks

Váha: 0.44000 kg
Značka: Spokey
Barva modrá

Další produkty z kategorie Brašny na kolo

Další produkty od výrobce Spokey


Top