Spokey SCALES Ketl-bel litinová činka 6 kg

Akční kus Spokey SCALES Ketl-bel litinová činka 6 kg od populární značky Spokey jednoduše můžete sehnat u nás opravdu levně. Akční cena 588 Kč
Cena: 588 Kč

Ketl-bel litinová činka Spokey SCALES:

vyrobena z litiny, což zajišťuje vysokou kvalitu a životnost činky

– rukojeť pro snadnější a pohodlnější zvedání činky

Ketl-bel Spokey SCALES je skvělý cvičební nástroj, jak pro osoby, které se cvičením teprve začínají tak i pro pokročilé sportovce. Používání litinové činky přináší velmi rychlé výsledky. Během cvičení udržuje svaly v neustálém napětí, což zvyšuje jejich celkovou a maximální sílu.

Efekty cvičení s ketl-belem

Ketl-bel vyžaduje jiný druh úsilí než tradiční silová cvičení. A právě proto trénink s použitím litinového závaží ve tvaru koule přináší ještě rychlejší výsledky. Pravidelné cvičení s ketl-belem Spokey SCALES zvyšuje pružnost těla, zlepšuje celkovou kondici, urychluje spalování tuků a růst svalové hmoty. Množství cviků, které lze s litinovým ketl-belem provádět, je celá řada – počínaje kyvadlovým pohybem, přes tzv. „mrtvý tah“ až po různé formy swingu.

Komfort a pohodlí domácích tréninků

Závaží Spokey SCALES jsou vyrobena z litiny, což zvyšuje jejich životnost a odolnost. Díky tomu vám budou dobře a dlouho sloužit! Ketl-bely jsou vyrobeny s úchytem, který pomáhá při manipulaci a cvičení. Ketl-bely jsou dostupné s různou hmotností (6, 8, 10, 12, 16, 20 a 24 kg), díky čemu uživatel sám může stanovit zátěž přiměřenou svým cílům a možnostem.

Parametry:

materiál: litina

hladký povrch pro úchop

váha: 6 kg

Váha: 8.00000 kg
Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Kettlebell

Další produkty od výrobce Spokey


Top