Spokey SHAPE Sada vinylových činek, 0,5 kg, mint

Tento velmi žádaný výrobek Spokey SHAPE Sada vinylových činek, 0,5 kg, mint pocházející od značky Spokey můžete získat tady teď opravdu levně. Teď v akci 125 Kč
Cena: 125 Kč

Sada vinylových činek Spokey SHAPE:

– se širokou protiskluzovou rukojetí dokonale padnou do ruky, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost cvičení

– jsou vyrobeny z litiny potaženou vinylem, díky čemuž jsou odolné, příjemné do ruky a přilnavější

– vzhledově vypadají skvěle: k dispozici jsou v barevných verzích s různými hmotnostmi, což usnadňuje hledání činek stejné hmotnosti mezi ostatním vybavením

– sada dvou činek: 2x 0,5 kg

Činky jsou jedním z nejoblíbenějších pomůcek používaných pro fitness trénink. Cvičením s činkami můžete efektivně a rychle dosáhnout požadovaných výsledků, jako je posílení svalů, zlepšení kondice a snížení zbytečných kilogramů. Dvě činky Spokey SHAPE jsou nezbytným vybavením každé domácí posilovny. Umožňují provádět mnoho různých cviků a aktivovat tak svalové partie, na kterých vám nejvíce záleží. Jsou k dispozici v jedinečných barevných provedeních lišících se hmotností. Díky tomu si můžete snadno vybrat činky optimálně podle svých individuálních potřeb a snáze je najít mezi ostatními sportovními pomůcky.

Dvě vinylové činky stejné hmotnosti

Činky Spokey SHAPE v klasickém tvaru mají široký a pohodlný úchop pro ruku. Jsou vyrobeny z odolné litiny, díky které vám budou sloužit mnoho let. Jejich tvar zajišťuje praktické, bezpečné a optimální cvičení. Vinylový potah zvyšuje pohodlí a kvalitu cvičení – činky jsou díky němu ještě příjemnější na dotek, více přilnavé a nekloužou ani při intenzivním tréninku. Navíc budou vypadat skvěle ve vaší domácí posilovně! Pastelové barvy a klasický design zaujmou už z dálky a povzbudí vás k tréninku.

Domácí trénink s vášní

Činky mohou tvořit základ našeho tréninku nebo být doplňkem každodenního cvičení v různých disciplínách. Dávají nám nespočet možností, protože nám umožňují přizpůsobit typ a kvalitu tréninku našim očekáváním, předpokladům a schopnostem. Proto jsou ideální jak pro lidi, kteří se sportem teprve začínají, tak pro zkušené profesionály. Sada SHAPE se skládá ze 2 činek o stejné hmotnosti. Dostupnost v různých hmotnostních variantách (od 0,5 do 2 kg) vám umožní zvolit si optimální zátěž pro své tréninkové cíle.

Parametry:

materiál: vinyl, litina

sada dvou kusů 2x 0,5 kg

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 sad/karton

možný prodej po 1 sadě

Váha: 1.00000 kg
Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Činky

Další produkty od výrobce Spokey


Top