Spokey SLIDI Tréninkové klouzavé disky, 2 ks

Výjimečný a žádaný kus Spokey SLIDI Tréninkové klouzavé disky, 2 ks pocházející od značky Spokey získáte na našich stránkách teď právě se slevou! Právě teď jen za 118 Kč
Cena: 118 Kč

Tréninkové klouzavé disky Spokey SLIDI:

– to jsou dvě klouzavé podložky, se kterými si zpestříte váš každodenní trénink a zapojíte svaly v mnohem větší míře než při standardních cvicích

– jsou ideální pro trénink rovnováhy, koordinace a stabilizace

umožňují provádět plynulé pohyby na zemi či v tělocvičně

Tréninkové klouzavé disky Spokey SLIDI jsou nepostradatelnou součásti vybavení každého milovníka posilování s vlastní váhou těla. Jedná se o univerzální podložky na chodidla, kolena a ruce, které vám umožní provádět různé posilovací cviky na svaly dolních a horních končetin, a také vám pomůžou posílit střed těla. Stačí na podlaze nebo v tělocvičně zaujmout konkrétní polohu cviku a poté umístit klouzavé disky tak, aby vám během cvičení nevyklouzávaly pryč. V závislosti na prováděném tréninku může být velmi obtížné setrvat na klouzavých discích, což vyžaduje, aby uživatel správně vyvážil tělo a zapojil tak více svaly odpovědné za stabilizaci postavy.

Stejné cviky, lepší výsledky

Spokey SLIDI, to jsou dvě klouzavé podložky, které rozhodně zpestří váš trénink! Skvělé se hodí pro cviky, jako jsou: kliky, polo dřepy, protahování nohou do stran či výpady. Během tréninku s klouzavými podložkami SLIDI zapojíte do práce svaly v mnohem větší míře než během stejného tréninku bez disků. Právě proto se klouzavé disky skvělé hodí ke koordinačním, stabilizačním a rovnovážným tréninkům. Velkou výhodou klouzavých disku je jejich velikost – nezaberou tolik místa jako jiné fitness pomůcky!

Nenahraditelné klouzavé disky

Tréninkové klouzavé disky Spokey SLIDI jsou vyrobeny z odolných materiálů, které umožňují provádět plynulé pohyby na zemi či v posilovně. Jsou lehké, odolné proti poškození, bezpečné, kompaktní, a především velmi univerzální. S nimi se váš domácí trénink stane denním potěšením!

Parametry:

materiál: ABS + EVA

rozměr: 18 cm

v balení: 2 ks

Informace pro velkoodběratele:

balení: 24 párů/karton

možný prodej po 1 páru

Váha: 0.18000 kg
Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Spokey


Top