Spokey SUMMER CUP Silikonová plavecká čepice

Ve slevě produkt Spokey SUMMER CUP Silikonová plavecká čepice originál od výrobce Spokey jednoduše naleznete tady nyní ve výprodejové akci. V akci od 76 Kč
Cena: 76 Kč

Plavecká čepice Spokey SUMMER CUP:

– vyrobená ze 100 % silikonu, díky čemuž se snadno nasazuje i sundává a netahá vlasy,

– chrání vlasy před chlorovanou vodou,

– zachovává aerodynamickou siluetu plavce.

Pravidelné plavání je jeden ze způsobu, jak shodit přebytečné kilogramy, zpevnit celé tělo, zlepšit svou fyzickou kondici a hlavně, je to skvělá zábava! Plavání je také ideální pro ty, kteří bojují s vadami držení těla, nebo jako forma rehabilitace po úrazu. Je to jedna z nejlepších fyzických aktivit. Nezbytnou součástí vybavení každého plavce je kromě plavek i plavecká čepice, která chrání vlasy před namočením do vody, a zároveň je chrání před škodlivými účinky chlóru. A navíc, čepice umožňuje zachovat aerodynamickou siluetu plavce, která je nesmírně důležitá během rychlého plavání.

Nepromokavá plavecká čepice

Plavecká čepice Spokey SUMMER CUP je vyrobena ze 100 % silikonu. Díky tomu se snadno nasazuje i sundává a netahá vlasy. Silikon se zvýšenou odolností proti chlóru zaručuje dlouhou životnost plavecké čepice a zachovává její skvělý vzhled. Po použití ji stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a osušit. Díky tomu si udržíte čepici v dobrém stavu po dlouhou dobu!

Plavecká čepice SUMMER CUP je vyrobena v mnoha barevných variantách, díky čemuž si každý může vybrat barvu podle svých individuálních preferencí.

Parametry:

materiál: 100 % silikon se zvýšenou odolnosti vůči chlóru

velikost čepice: universální

široká paleta barev

dokonale se přizpůsobí tvaru hlavy

Informace pro velkoodběratele:

Balení: 144 ks/kartón

Možný prodej po 1 kuse
Značka: Spokey
Barva růžová

Další produkty z kategorie Plavecké čepice

Další produkty od výrobce Spokey


Top