Spokey TAUSA fitness masážní válec korkový

Tento akční produkt Spokey TAUSA fitness masážní válec korkový od oblíbené značky Spokey snadno naleznete zde teď právě opravdu levně! Nabídky již od 544 Kč
Cena: 544 Kč

Korkový fitness válec Spokey TAUSA:

– vhodný pro cvičení i masáže

díky použitému materiálu – korku, válec neabsorbuje vlhkost a vydrží tak déle čistý

je tvrdší než standardní pěnové válce, díky čemuž poskytuje větší stabilitu během cvičení a masáže

Pracujete v sedě? Stěžujete si na bolesti svalů? Udělejte něco pro své zdraví a vsaďte na fitness válec. Korkový válec Spokey TAUSA je neocenitelným pomocníkem během cvičení nebo masáží. Cvičení s válcem zvyšuje průtok krve v těle, uvolňuje svaly, zlepšuje rozsah pohybu a snižuje riziko zranění.

Pečujte o své svaly

Masážní válec Spokey TAUSA je vhodný před tréninkem i po tréninku. Využívá se také pro zrychlení regenerace svalů, což může pozitivně ovlivnit váš trénink – svaly budou uvolněné a trénink se pro vás stane potěšením. Používáním válce můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové skupiny. Skvělé se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň poskytuje jemnou či intenzivní masáž.

Díky použitému korku je válec Spokey TAUSA nejen pevný ale především příjemný na dotek. Válec je díky své vyšší hmotnosti oproti standardním pěnovým válcům stabilnější během cvičení. Lze jej také využít i během cvičení jógy – skvělé se hodí pro ásany, jenž vyžadují větší stabilitu.

Parametry:

materiál: korek

rozměr: o 9,5 cm

délka 30 cm

tvrdost: standart

hmotnost: 550 g

nízká absorpce vody a vlhkosti

Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spokey


Top