Superfire čelovka HL55, 150lm, USB-C

Designový kus Superfire čelovka HL55, 150lm, USB-C od výrobce Superfire můžete získat zde teď právě opravdu levně. Aktuálně v akci za 129 Kč
Cena: 129 Kč

Svítilna Superfire HL55

Praktická čelovka od společnosti Superfire se vám bude hodit v mnoha různých situacích. Ideální při horské turistice, kempování nebo večerních procházkách se psem. Má čtyři provozní režimy a dlouhý dosvit. Je také voděodolná, takže ji můžete používat i v náročných povětrnostních podmínkách. Je vybavena funkcí nastavení, která vám umožní nastavit úhel svícení podle vlastních potřeb.

Přizpůsobte si ji svým potřebám

Svítilna má čtyři režimy: vysoký jas, nízký jas, stroboskop a SOS, takže si je můžete vybrat podle svých potřeb. Rukojeť svítilny má navíc praktické nastavení od 0° do 90°, takže se můžete rozhodnout, pod jakým úhlem má světlo dopadat. Popruh svítilny HL55 je také nastavitelný, takže si jej můžete přizpůsobit tak, aby vám dokonale padl a zajistil maximální pohodlí.

Voděodolnost

Čelovka má voděodolnost IP43, takže ji můžete používat v dešti bez obav z poškození. Materiály, ze kterých je vyrobena, jsou trvanlivé a odolné vůči různým povětrnostním podmínkám.

Dlouhý dosvit

Dosvit svítilny je až 270 metrů, takže může být vaším spolehlivým pomocníkem při různých typech nočních výprav. Využijete ji také při jízdě na kole, kempování nebo opravě auta.

Přiloženo

  • Svítilna
  • USB kabel

Značka
Superfire
Model
HL55
Barva
černá
Rozměry
67 x 79 x 60 mm
Hmotnost
118g
Napájení
3W
Napětí
3.7V
Voděodolnost
IP43
Napájení
Baterie 18650
Pracovní doba
cca 2,5 h
Doba nabíjení
cca 2 h


Nabíjení

port

USB-C
Režimy

vysoký jas, nízký jas, stroboskop, SOS
Kapacita baterie
800 mAh
Materiál
ABS
Odolnost proti pádu
do 1 m
Dosah paprsku
270 m

Značka: Superfire
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top