The Protein Works Ridiculous Vegan Protein Bar 47 g

Tento akční produkt The Protein Works Ridiculous Vegan Protein Bar 47 g originál od výrobce The Protein Works můžete pořídit zde teď právě opravdu levně! Nabídky již od 59 Kč
Cena: 59 Kč

Ridiculous Vegan Protein Bar je hříšně dobrá rostlinná proteinová tyčinka vyrobená z vysoce kvalitních ingrediencí, které ji propůjčují jedinečné výživové vlastnosti. Má vysoký obsah rostlinných bílkovin, vlákniny, a naopak nízký podíl cukrů. To ocení nejen vaše linie, ale i svaly a zdravé zažívání. Je bez palmového oleje, lepku a zbytečných umělých látek.

Ridiculous Vegan Protein Bar – hříšně dobrý fitness snack s vysokým obsahem vlákniny, bílkovin a nízkým podílem cukru

Ridiculous Vegan Protein Bar je chuťově vyladěná rostlinná proteinová tyčinka vyrobená z vysoce kvalitních ingrediencí, s ohledem na životní prostředí. Neobsahuje totiž žádný palmový olej, umělá barviva, aromata, konzervační látky ani lepek. Díky tomu si její hříšně dobrou chuť mohou vychutnat i osoby na bezlepkové stravě.vysoký podíl vlákniny, která je obecně důležitá pro zdravé zažívání, ale i kvalitních rostlinných bílkovin. Ty jsou zase nepostradatelné pro růst a udržení svalové hmoty, což ocení všichni aktivní lidé, kteří dbají na zdravý životní styl.

Tento fitness snack je zkrátka sladkým potěšením bez výčitek, s nízkým obsahem cukrů a sníženým dopadem na životní prostředí. Můžete si ji tak vychutnat kdykoliv během dne jako rychlou svačinu k zahnání hladu, chutí na sladké i pro doplnění bílkovin.

Ridiculous Vegan Protein Bar a její výhody

  • je chuťově vyladěná rostlinná proteinová tyčinka
  • má vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • neobsahuje palmový olej, umělá barviva, aromata ani konzervační látky
  • má nízký podíl cukru
  • je bezlepková
  • je vyrobena s ohledem na životní prostředí
  • přispívá k růstu a udržení svalové hmoty
  • je vhodná kdykoliv během dne jako rychlá výživná svačina

Složení

Příchuť čokoláda karamel: Proteinová směs (sójový proteinový izolát, hrachový protein), čokoládová poleva (20 %) (kakaové máslo, sójová mouka, xylitol, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), vláknina z kořene čekanky, sójové bílkovinové nugetky (sójový proteinový izolát), karamelová vrstva (13 %) (maltitol, kakaové máslo, rostlinný glycerin, slunečnicový lecitin, voda, přírodní aroma, arabská guma, himalájská sůl), pasta z kešu ořechů (7 %), arašídy (4 %), slunečnicový lecitin, kokosový olej, rostlinný glycerin, arabská guma, přírodní aroma, extrakt ze zeleného čaje, stévia.

Příchuť čokoláda arašidy: Proteinová směs (sójový proteinový izolát, hrachový protein), čokoládová poleva (20 %) (kakaové máslo, sójová mouka, xylitol, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), vláknina z kořene čekanky, karamelová vrstva (13 %) (maltitol, kakaové máslo, rostlinný glycerin, arašidová pasta, slunečnicový lecitin, voda, přírodní aroma, arabská guma, himalájská sůl), sójové bílkovinové nugetky), slunečnicový lecitin, arašídová pasta (5 %), arašídy (4%), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kokosový olej, rostlinný glycerin, arabská guma, přírodní aroma, extrakt ze zeleného čaje, stévia.

Dávkování

Konzumujte kdykoliv během dne jako svačinu v rámci pestré a vyvážené stravy.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda karamel) 1 tyčinka (47 g)
Energetická hodnota 820 kJ / 197 kcal
Tuky 9 g
z toho nasycené tuky 3,8 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 0,8 g
Bílkoviny 15 g
Vláknina 7,6 g
Sůl 0,33 g
Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda arašídy) 1 tyčinka (47 g)
Energetická hodnota 836 kJ / 200 kcal
Tuky 10 g
z toho nasycené tuky 4,4 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 0,8 g
Bílkoviny 15 g
Vláknina 8,1 g
Sůl 0,33 g

Upozornění

Potravina se sladidly pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nadměrná konzumace může vyvolat laxativní účinky. Není určená pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určená jako náhrada pestré stravy. Skladujte při 15 – 22 °C, v suchu, tmě a mimo dosah dětí.

Alergenové upozornění: Alergeny jsou vyznačené tučným písmem ve složení produktu.

Značka: The Protein Works
Příchuť čokoláda arašídy
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce The Protein Works


Top