Universal Kloubní výživa Animal Flex 44 balíčků Nutrition

Výjimečný kus Universal Kloubní výživa Animal Flex 44 balíčků Nutrition od populární značky Universal snadno můžete najít nyní skutečně výhodně. Právě teď jen za 1149 Kč
Cena: 1149 Kč

Animal Flex je kloubní výživa, která obsahuje podpůrné látky pro kosti, klouby a chrupavky. Navíc je obohacena o vitamín C, který přispívá k tvorbě kolagenu. Balení obsahuje 44 sáčků s předem připravenou dávkou.

Animal Flex je nejprodávanější kloubní výživa s obsahem účinných látek pro kosti, klouby a chrupavky

Animal Flex je kloubní výživa, a tudíž produkt pro namáhané kosti, klouby, chrupavky a vazy. Balení obsahuje 44 dávek s podpůrnými látkami, jako glukosamin, MSM a chondroitin sulfát. Je obohacen i o vitamín C, E a také zinek, selen a mangan. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, a tudíž správné funkci kostí a chrupavek. Zinek udržuje zdravé a pevné kosti, což se odráží na správné funkci pohybového aparátu.

Animal Flex patří k nejprodávanějším kloubním výživám na trhu a je také vícenásobným držitelem ocenění Supplement Awards. Tento doplněk výživy je vhodný pro všechny kategorie sportovců, kteří hledají doplněk výživy na klouby, kosti a chrupavky.

Animal Flex a jeho výhody

  • nejprodávanější kloubní výživa na trhu
  • obsahuje účinné látky, vitamíny a minerály
  • vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu
  • zinek podporuje zdraví kostí
  • v jednom balíčku je přesná dávka účinných složek na celý den
  • je vhodný pro sportovce i lidi s problémy kloubů
  • držitel několika ocenění Supplement Awards v kategorii nejlepší kloubní výživa

Balení

44 sáčků

Složení

Žraločí chrupavka, karob (rohovník), želatina, glycerin, sójový olej, čištěná voda, stearát hořečnatý, kyselina stearová

Dávkování

Doporučujeme užívat 1 balíček denně. Obsah se nejlépe vstřebá do těla, když se zkonzumuje spolu s jídlem kdykoliv v průběhu dne.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 sáček)
Kalorie 9 kcal
kalorie z tuků 9 kcal
Tuk 1 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 100 mg
Vitamín E (jako D-alfa-tokoferol menthylskcinát) 100 IU
Zinek (jako oxid zinečnatý) 15 mg
Selen (jako seleničitan sodný) 70 mcg
Mangan (jako síran manganatý) 1 mg
Joint Construction Komplex 3000 mg
Glukosamin (jako HCI, Síran 2KCI), Methylsulfonymethane (MSM), Chondroitin sulfát A (CSA), Chondroitin sulfát C (CSC)
Joint Lubrication Komplex 1000 mg
Lněný olej (50% alfa linolenové kyseliny), Černý pepř (plod), Kyselina hyaluronová
Joint Support Komplex 1000 mg
Extrakt z kořene zázvoru (Gingerols, Shogaols), Kořen z kurkumy (kurkumin), Boswellia (pryskyřice, kyselina boswellianová), Quercetin, Bromelain

Složky

Fosforečnan vápenatý, maltodextrin, želatina, kyselina stearová, stearát hořečnatý, čištěná voda, mikrokrystalická celulóza, glycerin, oxid křemičitý, barvivo (karamel), farmaceutická glazura.

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Produkt neužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Prošlo testy na nezávadnost vůči lidskému zdraví. Užívání konzultujte se svým lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí a užíváte lék na předpis nebo volně prodejný. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Může dojít ke změně zbarvení tablet. Ujišťujeme vás, že je to v pořádku. Stává se to v případě, kdy tablety a softgelové tablety navlhnou a vzájemně se dotýkají. Jejich účinnost však není touto změnou nijak ovlivněna.

Značka: Universal
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Universal


Top