Viridian S.P.F Skin Pro Factor 30 kapslí

Tento kvalitní a žádaný výrobek Viridian S.P.F Skin Pro Factor 30 kapslí značky Viridian jednoduše můžete najít zrovna v akci! Nabídka od 529 Kč
Cena: 529 Kč

Doplněk stravy.

  • Směs superantioxidantů
  • Podpora stavu pokožky
  • Podpora při velké zátěži oxidačním stresem (při sportu a stresu)

Skin Pro-Factors je doplněk stravy obsahující směs velmi silných antioxidantů – superoxid dismutázy, extraktu ze semen vinných hroznů, směs beta karotenů z mořské řasy a astaxanthinu. Tyto látky působí synergně a jsou zaměřené primárně na oblast ochrany pokožky před UV zářením a napravení škod způsobených nadměrným oxidačním stresem (pokožky i celého těla).

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

SLOŽENÍ:

obsahuje v 1 veganské kapsli: superoxid dismutáza 125 mg, obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza 100 mg, extrakt ze semen vinných hroznů (95 % OPC) 50 mg, Směs beta karotenů/karotenoidů z řasy Dunaliella salina (ekvivalentní 833 µg vitamínu A, 104 %*) (z toho ß-karoten 5 mg, kryptoxanthin 39 µg, alfa-karoten 158 µg, zeaxanthin 32 µg, lutein 25 µg), astaxanthin 2 mg. *% RHP – % Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

DÁVKOVÁNÍ:

Berte 1 – 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy pokud lékař neurčí jinak. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Přípravek je vhodný pro veganskou stravu.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Astaxanthin 2 mg
Superoxid dismutáza 125 mg
Extrakt ze semen vinných hroznů (95 % OPC) 50 mg
z toho ß-karoten 5 mg
z toho kryptoxanthin 39 µg
z toho alfa-karoten 158 µg
z toho zeaxanthin 32 µg
z toho lutein 25 µg

Značka: Viridian
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Viridian


Top