VitaHarmony Antioxidant forte 80 kapslí

Designový výrobek VitaHarmony Antioxidant forte 80 kapslí originál od výrobce VitaHarmony snadno můžete sehnat u nás teď se slevou. Akční cena 184 Kč
Cena: 184 Kč

Inovovaný přípravek Antioxidant forte obsahuje rostlinné kapsle s antioxidačním komplexem aktivních látek v navýšeném množství. Obsažené vitaminy a minerální látky mají antioxidační účinky a synergicky podporují působení beta karotenu a extraktu z hroznových semínek, který je koncentrovaným zdrojem účinných látek proanthokyanidinů (PAC), které působí na kardiovaskulární činnost. Vitamin C, zinek a selen podporují funkci imunitního systému.

Antioxidanty chrání organismus před negativním působením volných radikálů, které vznikají v organismu při jeho dlouhodobém vystavení znečištěnému životnímu prostředí, slunečnímu záření nebo stresu. Volné radikály jsou silně reaktivní částice, jejichž nadbytek z dlouhodobého hlediska v organismu způsobuje tzv. oxidativní stres, který může být příčinou mnoha onemocnění.

Zvýšený příjem antioxidantů se doporučuje lidem s vysokým fyzickým nebo psychickým vytížením, kuřákům, zaměstnancům rizikových provozů, sportovcům, řidičům apod.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kyselina L-askorbová, extrakt z hroznových semínek standardizovaný na obsah 95 % proanthokyanidinů (PAC), DL-alfa-tokoferyl acetát, glukonan zinečnatý, beta karoten. kvasnice obohacené selenem. Obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, látka protispékavá: stearan hořečnatý.

DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí 1 kapsle 1-2 x denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

UPOZORNĚNÍ

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli
Vitamín C 200 mg (250%*)
Vitamín E – tokoferol 30 mg (250%*)
Selen 55 mcg (100%*)
Zinek 20 mg (200%*)

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Beta karoten 400 mcg
extrakt z hroznových semínek 40 mg

Značka: VitaHarmony
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce VitaHarmony


Top