WINNWELL Mini Heavy Duty 36″ dětská branka + WINNWELL Shooting Pad JR střelecká deska

Unikátní kus WINNWELL Mini Heavy Duty 36" dětská branka + WINNWELL Shooting Pad JR střelecká deska originál od výrobce Winnwell snadno získáte na našich stránkách teď právě v akci! Ceny již od 2050 Kč
Cena: 2050 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Malá skládací branka na hokej Winnwell + dětská střelecká deska WINNWELL Mini Heavy Duty 36″ dětská hokejová branka

Malá skládací branka na hokej Winnwell Heavy Duty 36″. Malá hokejová branka, která je vyrobena z odolné kovové konstrukce. Branka je uzpůsobena pro střelbu pukem. Rozměry branky jsou 91 x 61 x 30,5 cm. Je tak ideální pro trénink střelby. Jednotlivé kusy konstrukce snadno zacvaknete k sobě díky systému „snap clip“. Síť k brance upevníte pomocí pásků se suchým zipem a můžete začít hrát! Montáž zvládne opravdu každý. Hodně oblíbená pomůcka pro pořádání soutěží na přesnost střelby, vhodná pro street hokej a další hokejové aktivity.

Specifikace dětské branky Winnwell Mini Heavy Duty 36“

kovová konstrukce – heavy duty
„snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
odolná polyesterová síť
plastové podložky na ochranu podlahy
rozměry: 91 x 61 x 30,5 cm

WINNWELL Shooting Pad JR střelecká deska

Desky Winnwell Shooting Pad jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem.

Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci. Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit. Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.
Deska Shooting Pad JR

Nejmenší ze střeleckých desek. Deska Winnwell Shooting Pad JR má rozměry 1 x 0,5 m. Tloušťka desky je pak 3 mm. Díky rozměrům je tato deska oblíbené zejména pro velmi snadnou manipulaci a přenosnost. Je opatřena madlem, desku chytnete jako tašku a můžete vyrazit na trénink. Střelecká deska – Shooting pad JR je velikostně uzpůsobena opravdu pouze pro trénink střelby. Pokud chcete trénovat stickhandling nebo další prostorově náročnější dovednosti vybírejte větší desky (Pro, Extreme).

Desku lze použít venku i doma. Střelecká deska ochrání Vaší drahou hokejku proti poškození, jak se tomu stává na tvrdém povrchu jako je beton nebo dlažba. Povrch desky maximálně simuluje klasický led.

Rozměry 1 x 0,5 m (šířka cca 2-3mm)
Kluznost jako klasický led, simuluje opravdovou ledovou plochu
Deska má praktické madlo pro lepší manipulaci
Při použití střelecké desky odpadají starosti s nežádoucími značkami, čmouhami od holí či hokejových pásek na podlaze, dlažbě apod.
Sluneční paprsky nemění vlastnosti desky
Lze používat doma i venku
Doporučujeme používat spolu s nahrávačem One-Timer Passer
Značka: Winnwell
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Hokejové doplňky

Další produkty od výrobce Winnwell


Top