Winnwell Q9 Wheel Bag SR

Tento skvělý produkt Winnwell Q9 Wheel Bag SR od populární značky Winnwell snadno můžete najít právě nyní levně. Nabídka již od 1790 Kč
Cena: 1790 Kč

Kolečková taška Winnwell Q9 Wheel bag je odolná hokejová taška vyrobená z pevného nylonu. Konstrukce tašky je zpevněna plastovým dnem a ližinami. Základ tašky Winnwell Q9 tvoří prostorný hlavní panel se vstupem ve tvaru „U“, který umožňuje pohodlné vkládání hráčské výstroje.

Hlavní prostor tašky dokáže snadno pojmout kompletní hráčskou výstroj. Taška Winnwell Q9 má velmi dobře propracovaným systémem kapes opatřen velkými zipy. Na boční straně lze odděleně umístit brusle. Boční kapsa má v horní části síťovaný materiál pro dokonalé vysychání a vzdušnost. Uprostřed tašky je umístěna menší světlá kapsička – ideální místo pro ideální místo pro pásky, chrániče zubů, náhradní tkaničky nebo jiné drobnosti.

Další oddělený prostor nalezneme na přední části tašky u výsuvného madla. Teleskopické madlo zapuštěné v pevném rámu a dvě velká terénní kolečka jsou již samozřejmostí. Už se nemusíte bát přenášení těžké tašky od autobusu do kabiny. Pomocí velkých koleček a praktického madla projedete pohodlně i špatným terénem. Pro vyznavače „carry bagů“ je možné využít i klasické popruhy pro nošení tašky v rukou.

Taška Winnwell Q9 je dostupná tradičně ve dvou velikostech – junior 36″ a senior 40″.  Barevně velmi povedená hokejová taška na kolečkách, kterou si můžete vybrat ve třech barevných provedeních.

vnitřní teleskopická rukojeť

dvě velká terénní kolečka pro snadnou přepravu

taška vyrobena z pevného nylonu

přední a boční kapsy

otevírání horního panelu ve tvaru písmene U

rozměry senior: 40″ x 20″ x 18″ (100 x 50 x 45 cm)
Značka: Winnwell
Barva červená

Další produkty z kategorie Hokejové tašky

Další produkty od výrobce Winnwell


Top