Wolf Tooth Převodník 110×40 Bcd Oval Pro Sram Flattop

Tento oblíbený kus Wolf Tooth Převodník 110x40 Bcd Oval Pro Sram Flattop od populárního výrobce Wolf Tooth můžete získat na našich stránkách za výprodejovou cenu. V akci od 2340 Kč
Cena: 2340 Kč

Víc energie? Lepší trakce? Rozhodně! Méně řazení? Ano! Nerovnoměrný zdvih pedálu? Ne s převodníky Wolf Tooth PowerTrac Elliptical™ (PTE). Náš proprietární design znamená o něco méně oválný prstenec (10 %) s méně agresivním časováním (112°) než u konkurenčních verzí. Jakákoliv změna zdvihu pedálu je pro většinu jezdců nepostřehnutelná, ale stále poskytují výhody síly a trakce, které jsou vlastní oválným převodníkům.

Je to jako mít dva převodníky v jednom! S eliptickými převodníky PowerTrac se část s větším průměrem zapojuje do řetězu v optimálním bodě spodního zdvihu neboli „Power Zone“ – mezi 1-5 a 7-11 na ciferníku –čímž využijete přirozené biomechanické síly těla: Například v této části je převodníkPTE 34t ekvivalentní kulatému převodníku 36t. Podobně v „zóně zotavení“ (11-1 a 5-7) se zapojí menší část převodníku PTE, čímž se maximalizuje účinnost v nejslabší části zdvihu pedálu a zde je PTE 34t převodník ekvivalentní 32t kruhovému převodníku.

Výše uvedené navíc poskytuje hladší a účinnější otáčení pedálu, což znamená lepší trakci. Stabilnější točivý moment na zadním kole znamená méně protáčení v „Power Zone“, zatímco šlapání je snazší během „Recovery Zone“, takže si udržíte dynamiku.

Kompatibilní pro použití s ​​klikami 110 BCD 5 ramen.
Na klikách, které mají 4 viditelné šrouby a 1 skrytý šroub za klikou, jako u SRAM, se klika otočí o 180 stupňů oproti normálu.
Značka: Wolf Tooth
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Převodníky pro kliky

Další produkty od výrobce Wolf Tooth


Top