Yedoo One Numbers (12205-Y30 red) koloběžka + blikačky zdarma

Tento akční a ve slevě kus Yedoo One Numbers (12205-Y30 red) koloběžka + blikačky zdarma od populární značky Yedoo snadno seženete tady teď právě skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 3990 Kč
Cena: 3990 Kč

Tři, dva, jedna, start! Koloběžka pro děti ve věku 5-9 let s výškou nad 110 cm. Výběr z mnoha barevných variant. Testováno pro nosnost až 90 kg.

Naprostá jednička! Začátek řady a krásného přátelství. S pohybem, rychlostí, přírodou, nebo i chytrými způsoby, jak vyzrát na dopravu ve městě. Náš prvňák je nejmenší a nejlehčí z modelů Yedoo pro děti. A taky nejdostupnější a doslova nízkoprahový – podobně jako kolegové z vyšších ročníků má nízkou výšku stupátka kvůli pohodlné jízdě, a k tomu ještě plně integrovaný stojánek, který nikdy nepřekáží. Samozřejmostí značky Yedoo je množina bezpečnostních prvků, které chrání jezdce a v tomhle případě i stroj – díky typické houževnaté konstrukci vydrží i bezstarostnější zacházení (vaše děti určitě nakládají s koloběžkou zvlášť opatrně, vždycky ji pečlivě očistí a umístí na stojánek – ale co kdyby ji náhodou půjčili sousedům!). A vhodná kola suverénně zvládnou i cesty, které se v zimě neudržují. Už pojeďte, vy šnečí babičky!

Inovovaný model s dvoupolohovou zadní vidlicí.
Značka: Yedoo
Barva červená

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Yedoo


Top