Zone HYPER AIR SL CURVE 2.0° 29

Tento levný výrobek Zone HYPER AIR SL CURVE 2.0° 29 od známé společnosti Zone snadno můžete sehnat zde nyní téměř zdarma! Nabídky od 3699 Kč
Cena: 3699 Kč

Ideální volba pro všechny florbalisty, ať už začínající nebo pokročilé, kteří se chtějí zlepšit ve střelbě. Technologie CURVE vám pomůže prohnout hokejku tak, aby vaše střelba tahem i příklepem byla mnohem razantnější. Čepel: HYPER AIR SOFT FEEL
Omotávka: AIR grip
Flex: 29 mm
Rukojeť: kulatá
Délka hole: 92, 96, 100 cm
Hmotnost: 204 g (96 cm)
Technologie: Airlight, Superlight
Materiál: odlehčený karbon

Technologie:

AIR: Nejlehčí hole Zone se nazývají AIR a obsahují tyče Superlight, čepele Air Soft Feel a omotávky Air grip. Vše je tedy složeno z těch nejlehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím na trhu.

SUPERLIGHT: Nejlehčí tyče od Zone vytvořené z nejexkluzivnějších karbonových vláken. Vynikající vyvážení a výkonnost pro špičkové hráče.

CURVE: Jedná se o zahnutí hole v její spodní části, čímž se vytvoří a zároveň zvětší úhel tyče směrem k čepeli, což se projeví větší dynamikou při střelbě. Garantujeme vám, že s touto technologií budete mít zcela nový lepší pocit ze střelby. Jakmile jednou zkusíte vystřelit, ihned pochopíte, co jsme měli na mysli.
Značka: Zone
Délka hole 100 cm
Pravák, levák Pravák
Tvrdost hole 29 mm
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Florbalové hole

Další produkty od výrobce Zone


Top