HiTec Nutrition Creasteron Upgrade 2700g

Tento designový produkt HiTec Nutrition Creasteron Upgrade 2700g pocházející od značky HiTec Nutrition jednoduše naleznete u nás levně. Cena již od 2100 Kč
Cena: 2100 Kč

Kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy. Elitní suplement, který může úspěšně nahradit kreatinové, bílkovinné a bílkovino-sacharidové přípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormonů.

CO JSOU ALL-IN-ONE?

ALL IN ONE potréninková směs nebo-li „vše v jednom“. Díky kvalitní potréninkové směsi můžete lépe a rychleji regenerovat a růst ihned po tréninku. Dostanete tedy z tréninku více užitku a můžete rychleji cvičit znovu. Oblíbený český způsob smíchat si to sám se opravdu nedoporučuje. Výroba správné ALL IN ONE směsi je natolik kritická, že i profesionální směsi jsou náročnější na „udržení“, doma vyrobené směsi můžou skončit úplnou katastrofou, předávkováním nebo přinejmenším nevyužitím plného potenciálu jednotlivých látek.

CO JE CREASTERON?

CREASTERON může úspěšně nahradit kreatinové, bílkovinné a bílkovino-sacharidové přípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormonů! CREASTERON poprvé kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy, přičemž současně forsíruje i odbourávání tuků. Výsledkem tohoto působení je dramatická výstavba beztukové svalové hmoty (3-5 kg), vzestup síly a rychlosti o cca 30%, což bylo dříve možné dosáhnout pouze skládáním velkého množství kreatinových přípravků, aminokyselin, proteinových doplňků, prohormony (volně nedostupných) a spalovačů tuků .

ÚČINKY CREASTERONU

 • všechny výstavbové substráty v jednom produktu nárůst síly o 30 – 35%
 • dramatický nárůst svalového objemu
 • úbytek 1-2 kg tělesného tuku
 • absolutně odtučněný svalový růst
 • zvýšení hladiny mužského hormonu, hlavně volného (aktivního) mužského hormonu
 • zvýšení hladiny růstového hormonu (STH)
 • anabolická modulace inzulínem
 • nižší inzulínová rezistence
 • faktor „antiaromatáza“ pro definování
 • snížení hladiny kortizolu (působí antikatabolicky)
 • optimalizaci ukládání glykogenu (více energie)
 • zvýšení sexuální výkonnosti
 • posílení imunity
 • zlepšení regenerace
 • má optimální poměr cena / účinek

Nutričně – fyziologický základ pro dramatický růst síly, svalstva při současném odbourávání tuků.

 • CREASTERON obsahuje vše, co potřebuje lidský organismus pro anabolický metabolismus, resp. svalovou výstavbu
 • všechny substráty v CREASTERON působí synergicky, navzájem se potencují působením inzulinu a mužského hormonu
 • inzulinogénní aromatické extrakty se starají o to, že sacharidy se neukládají jako tělesný tuk, ale jsou vtahovány do energetického ATP cyklu a využívány jako energetický substrát pro svalovou výstavbu.

PRO KOHO JE URČEN CREASTERON?

Každému silovému sportovci, který chce dosáhnout maximální síly, rychlosti a svalové hmoty se zlomkem tělesného tuku. Snížený podíl sacharidů zvyšuje kapacitu CREASTERONU při spalování tuků, takže CREASTERON je vhodný i pro sportovce s tendencí k ukládání tuků při současné maximální svalové výstavbě.

VÍCE JAK 60 SUBSTRÁTŮ ŽIVIN

V produktu CREASTERON naleznete široké spektrum látek:

 • vitamíny
 • minerální látky / stopové prvky
 • inzulinogénne substráty
 • modulátory tvorby mužského hormonu
 • látky snižující kortizol-aromatázu
 • modulátory růstového hormonu
 • ATP Prekurzory
 • substráty s objemovým účinkem
 • modulátory asimilace / zabudování
 • anabolické ergogeniká (látky zvyšující výkon)
 • modulátory metabolismu tuků
 • anabolické aminokyseliny
 • modulátory regenerace
 • adaptogeny

PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA KE STEROIDŮM

Jak však ukazují zkušenosti, trénují prakticky všichni špičkoví sportovci stejně dobře, vyživují se však skoro vždy stejně špatně (snad jen s výjimkou bodybuilder, kteří skutečně dávají pozor na správnou výživu a sahají (jak pravidelně ukazují dopingové skandály) po anabolika, k steroidům pro maximálně zvyšování své výkonnosti. Mnohé farmaceutické anabolika jsou však nejen ilegální, nepovolené, ale vedou k poškození zdraví, pokud jsou užívány mladými sportovci, sportovkyněmi nebo nekontrolovaně.

Naproti tomu s CREASTERONEM je možný takový legální masivní růst svalstva a síly, že u sportovců, kteří namísto doporučené 6-8 týdenní doby užívání CREASTERONU užívají ještě 20 g kreatinu navíc, dochází k takovému masivnímu růstu svalstva, že klouby a šlachy nemají čas se přizpůsobovat svalovému růstu. (Nepřeceňujte se, ale rozdělte si růst síly a svalstva na 6-8 týdnů aby se Vaše klouby stihly přizpůsobit vyššímu zatížení).

BEZ „ATP“ TO JEDNODUŠE NEPŮJDE

ATP nebo-li „adenosintrifosfát“ je organická sloučenina, která je univerzálním zdrojem energie pro všechny metabolické děje v organismu. Tvoří se při uvolňování chemické energie z jednotlivých složek potravy, zejména sacharidů a tuků, někdy i z bílkovin.

Tato energie je dočasně uskladněna v chemické vazbě ATP a případě potřeby je okamžitě k dispozici.

využívá se:

 • na syntézu tělních složek (bílkovin, tuků, glykogenu)
 • na mechanickou práci (kontrakce svalů)
 • na vedení nervových vzruchů
 • na transport jednotlivých látek přes membrány

Při fyzicky namáhavé činnosti se tvorba ATP zvyšuje a při nedostatečném příjmu potravy se tvoří z tělesných složek (glykogenu, tuků a bílkovin).

Tvorba ATP z tělesných bílkovin má za následek rozpad svalové hmoty, proto je u sportovců

velmi důležitá kvalitní strava obohacená o výživové doplňky.

Přípravek CREASTERON obsahuje složky, nezbytné pro rychlou resyntézu ATP (energie): kreatin monohydrát, ribóza, inosin a transportéry kreatinu jako jsou: taurin, 4-hydroxyisoleucin (extrakt z pískavice, řecké seno) a D-pinitol (extrakt ze sójových bobů).

ELIXÍR 21. STOLETÍ

CREASTERON dodává organismu bílkoviny a sacharidy v optimálních poměrech.

CREASTERON je zdrojem antikatabolik: větvené aminokyseliny BCAA, glutamin, taurin a látky zvětšující zavodnění svalových buněk, jako jsou: glutamin, taurin, kreatin. Vysokomolekulární glukózový polymer umožňuje doplnění nedostatků svalového glykogenu po tréninku. V přípravku použité rostlinné extrakty doplňují působení bílkovin, aminokyselin a kreatinu, čímž urychlují nárůst beztukové svalové hmoty.

Vysokokomplexné složení CREASTERONU Vám dodává v jedné porci 4g kreatinu, 32g aminokyselinové matrix, volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínové frakce ze syrovátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémně rychle vstřebatelných vysokomolekulárních glukózových polymerů pokud tomu hypoglykemickou ko-substrátovou matrix obsahující prekurzory pro syntézu ATP.

CREASTERON kryje nejen potřebu výstavbových a regeneračních procesů silového resp. rychlostního sportovce po tréninku / zápase, ale prostřednictvím inzulínem navozené endogenní syntézy tzv.. „GLUT – 4-transportních proteinů“ a ATP prekurzorů navozuje přirozený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vede k tomu, že výstavbové substráty jsou vtlačeny do svalových buněk, kde se rychle a masivně transformují na tělesné a svalové bílkoviny.

BETA-EKDYSTERON = KLÍČ K ÚSPĚCHU

Téměř každý zná pohádku o Pepkovi námořníkovi, kterému po snězení špenátu nabyla síla a svalový objem, ale už málo kdo ví, že celý tento příběh byl ve skutečnosti postaven na látce Ekdysteron, který je nejvíce obsažen právě ve špenátu! A právě tuto vzácnou látkou jsme napěchovali do CREASTERONU.

Ekdysteron je rostlinného původu (extrakt ze špenátu), podporuje stavbu svalové tkáně (anabolizuje), zesiluje proteosyntézu v játrech, retenci dusíku v organizmu, zlepšuje metabolizmus glukózy, má silné adaptogenní a antihypnotické účinky, chrání játra a srdce, zlepšuje zásobení mozku kyslíkem. Zlepšuje reakci organizmu při podání BCAA na lačno i po jídle.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD CREASTERONU?

Pokud jste předtím ještě neužívali kreatin, nebo jste měli delší přestávku v užívání, jsou vaše kreatinové zásoby prázdné, můžete vybudovat během 6-8 týdnů až 3-5 kg čisté svalové hmoty, ztratit cca 1-2 kg tělesného tuku a získat cca 30 – 40% svalové síly!!

Dříve často používaná nasycovací fáze s užíváním vysokých dávek kreatinu v prvním týdnu není během užívání CREASTERONU vhodná, protože nárůst síly a výkonnosti by měl být rozdělen na více týdnů, aby vaše klouby, šlachy a vazy měly čas se přizpůsobit zvýšenému zatížení.

Pokud jste již kreatin užívali a vaše kreatinové zásoby jsou naplněny, nemůžete při druhé, třetí a dalších dózách očekávat výše nárůsty, ale můžete počítat s konstantním růstem solidní svalové hmoty 3-5 kg za rok!

CREASTERON je All-in-one složení které obsahuje všechny bazálně substráty potřebné pro maximální růst síly a svalstva. Principiálně nepotřebujete více žádné jiné doplňky, protože s produktem CREASTERON dosáhnete 80% Vaší geneticky dané výkonnosti. Při dobré a vyvážené suplementaci jsou jiné doplňky nutné nebo smysluplné pouze tehdy, pokud jste soutěžní sportovec s nejvyššími ambicemi, nebo máte individuální problémy (nízká hladina mužského hormonu, rychlá oxidace aminokyselin, rychlá nebo pomalý metabolismus). V těchto případech je vhodné přidat další suplementy – Anabol Amino, Testoplast, bílkovinné koncentráty apod.

VÍCE O LÁTKÁCH

Hydrolyzovaný kolagen

Je látka stimulující regenerační procesy, obsahuje stejné aminokyseliny jako klasický kolagen, ale je upravený tak, aby se lépe vstřebával. Stimuluje regenerační a rekonstrukční procesy a udržuje zdravý kolagenový matrix v kloubech.

Pískavice řecké seno (Fenugreek)

Fenugreek může podpořit imunitní systém, zlepšit trávení, upravit hladinu glukózy v krvi. Pískavice je známá jako silný antioxidant.

Ribóza

Stavební surovina podporující kvalitu výkonu. Zvyšuje až šestinásobně hladiny ATP v organismu. Působí preventivně proti svalovým křečím, které vznikají v důsledku únavy po náročném fyzickém výkonu.

Extrakt z kořene Maka

Maca (Peruánský ženšen) přezdívaný Černý ďábel – posiluje energetický systém, pomáhá proti stresu a únavě, omezuje depresivní nálady, pozitivně ovlivňuje sexuální život. Má vysoký obsah železa, vápníku, hořčíku, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojem energie.

D-Pinitol

Pinitol (někdy označovaná jako D-Pinitol) je typem cukru, který se vyskytuje v mnoha typech luštěnin.

 • nepřidává žádné kalorie
 • má hypoglykemické účinky, tedy schopnost snižovat hladinu cukru v krvi (10% – 20%), která je rozhodující pro jedinců s diabetem. To je považováno mnoho lékařů jako jeden z nejlepších inzulínu mimickers.
 • výrazně zvyšuje schopnost svalových buněk absorbovat glukózu
 • prospěšný pro zkrácení doby zotavení
 • pozitivní vliv na schopnost svalů pro ukládání sacharidů, což umožňuje nárůst svalové hmoty a spalování tuků
 • užívá se při léčbě rakoviny, HIV / AIDS a tuberkulóze

Piperin

Jedná se o slupku z černého pepře. Molekuly piperinu mají silné odtučňovací vlastnosti a pomáhají definitivně odstranit problémy s nadváhou. Principy, podle nichž piperin působí, umožňují udržet si štíhlou postavu bez toho, že bychom museli radikálně měnit jídelníček. Piperin odstraňuje základní problém obézních osob – nekontrolované přejídání.

VÝROBA A CERTIFIKACE

Všechny látky v CREASTERON jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Doporučené dávkování:

 • 80 g přípravku (4 plné odměrky) rozpusťte ve 400 ml vody.
 • Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi.
 • Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje.
 • Tréninkové dny: používejte 1 denně ihned po tréninku.
 • Netréninkové dny: používejte 1 denně ráno po probuzení.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Nutriční hodnoty HiTec Creasteron Upgrade 2700g – Višeň:

ve 100g
Energetická hodnota 1306 kJ
308 kcal
Tuky 1,1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 36 g
Z toho cukry 10,2 g
Bílkoviny 38 g
Sůl 1,1 g
Vitamín a minerály
Vitamín A 2727 mcg
Vitamín D 17 mcg
Vitamín E 41 mg
Vitamín K 256 mcg
Vitamín C 568 mg
Vitamín B1 3,8 mg
Vitamín B2 4,8 mg
Vitamín B3 55 mg
Vitamín B6 4,8 mg
Vitamín B9 682 mcg
Vitamín B12 8,5 mcg
Vitamín H 170 mcg
Vitamín B5 20 mg
Draslík 341 mg
Vápník 227 mg
Fosfor 91 mg
Hořčík 114 mg
Železo 5,7 mg
Zinek 17 mg
Měď 1,1 mg
Mangan 2,3 mg
Selen 114 mcg
Chrom 170 mcg
Molybden 91 mcg
Jód 57 mcg
Speciální složky
Vysokomolekulární glukozový polymer 19318 mg
D-Glukóza monohydrát 17045 mg
Frakce B-laktoglobulinu 11364 mg
Kreatin malát 4545 mg
Hydrolyzovaný kolagen 1705 mg
L-Karnitin tartrát 1670 mg
z toho L-Karnitin 1136 mg
Inosin 1136 mg
Ribóza 1136 mg
Garcinia kambodžská 1136 mg
Pískavice řecké seno 909 mg
z toho steroidní saponiny 455 mg
Extrakt z křídlatky japonské 568 mg
Glukosamin sulfát 568 mg
Maca 398 mg
D-Pinitol 227 mg
Cholin bitartrát 136 mg
Extrakt ze špenátu 57 mg
Inositol 57 mg
Směs trávicích enzymů 34 mg
Extrakt z černého pepře 5,9 mg
Z toho piperin 5,7 mg

Složení:

Hydrolyzát kukuřičného škrobu, směs aminokyselin (L-leucin, L-valin, L-histidin hydrochlorid, L-isoleucin, L-fenylalanin, L-methionin, L-threonin, L-lysin hydrochlorid), mléčné bílkoviny, Beta-laktoglobulín – izolát syrovátkové bílkoviny, dextróza monohydrát, kreatin malát, regulátor kyselosti: kyselina jablečná a kyselina citrónová, glycin, aroma, L-glutamin, taurin, citrát sodný, hydrolyzovaný kolagen (hovězí), L-karnitin-L- tatrát, D-ribosa, inosin, Garcinie kambodžská (prášek ze slupek ovoce), citrát draselný, pískavice řecké seno (ze semene), hořečnatá sůl kyseliny citrónové, vápenatá sůl kyseliny citrónové, L-arginin hydrochlorid, směs vitamínů : [(kyselina L-askorbová, niacin (amid kyseliny nikotinové), DL-alfa-tokoferol-acetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinyl-acetát, kyselina listová, D-biotin, phytomenadione, cholekalciferol, kyanokobalamin], extrakt Polygonum cuspidatum (Křídlatka japonská – kůra), komplex glukosamin-fosfátů (ze skořápek korýšů) a chloridu draselného, středně nasycené triglyceridy (MCT) z kokosového oleje a oleje z palmových jader, extrakt z Maky (kořen), vápenaté soli kyseliny fosforečné, bovinní želatina (kapsle), D-pinitol, sladidla: sukralóza, cholin bitartrát, inositol, extrakt ze špenátových listů, emulgátor: lecitin, citrát zinečnatý, směs enzymů [laktáza (Aspergillus Oryzae), papain (papája), bromelain (ananas)], protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, difosfát železa, barvivo: karmín, oxid titaničitý, síran manganatý, extrakt ze semena pepře, síran měďnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, jodid sodný.

Alergeny:

Obsahuje mléko

Značka: HiTec Nutrition
Příchuť Višeň
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce HiTec Nutrition


Top