Ostrovit Aqua kick Flex 300g jahoda

Velmi žádaný kus Ostrovit Aqua kick Flex 300g jahoda od výrobce OstroVit snadno můžete získat u nás teď ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 383 Kč
Cena: 383 Kč

OstroVit Aqua Kick Flex je doplněk stravy, který je zdrojem methylsulfonylmethanu, nazývaného také organická síra, a glukosamin sulfátu, což je biologicky nejdostupnější forma sloučeniny. Je to přípravek s lahodnou, jahodovou příchutí, dostupný ve vhodné práškové formě, kterou je třeba smíchat s vodou. Jde o přípravek, který usnadní dostatečný přísun tekutin a zároveň doplní každodenní stravu o hodnotné suroviny.

Zdroj glukosaminu – porce doplňku stravy obsahuje 1000 mg glukosamin sulfátu, z toho 590 mg glukosaminu.

Obsahuje MSM – porce produktu dodává tělu 500 mg organické síry.

Lahodná chuť – doplněk stravy s příchutí lesní jahody potěší smysly a dodá vodě jedinečné aroma.

1 porce = 1 odměrka.

Výkon – balení produktu obsahuje 30 porcí doplňku stravy.

Pohodlná forma – práškový přípravek poskytuje bezproblémové doplnění – stačí přidat směs do vody a hotovo! Je to skvělé řešení pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet a pitím dostatečného množství tekutin během dne.

OstroVit Aqua Kick Flex – zdroj cenných ingrediencí

Glukosamin je organická chemická sloučenina, která je aminovým derivátem glukózy. Jde o látku, která se přirozeně vyskytuje v mnoha tkáních lidského těla, kde vzniká jako výsledek spojení molekul glukózy a glutaminu za doprovodu odpovídajícího enzymu, kterým je glukosaminsyntáza. Glukosamin je v těle syntetizován v malých množstvích a schopnost jeho tvorby se s věkem snižuje. Sloučeninu však lze tělu dodávat potravou – látka se nachází v mořských plodech, v chitinových schránkách korýšů a také ve formě doplňků stravy. Doplněk OstroVit využívá glukosamin sulfát, tedy formu sloučeniny, která je považována za nejvíce biologicky dostupnou, díky čemuž složka vyniká lepší biologickou dostupností než jiné formy látky.

MSM neboli methylsulfonylmethan je organická sloučenina síry bez zápachu, která se dobře rozpouští ve vodě. Složka se přirozeně vyskytuje v půdě, rostlinách a živočišných organismech. V každodenní stravě se látka vyskytuje v mléce a mléčných výrobcích, celozrnných cereáliích, vejcích a také čerstvém ovoci a zelenině. Přestože organická síra je složkou mnoha různých potravin, do lidského těla se dostane jen malé množství sloučeniny, které může tělo využít, a to vzhledem k tomu, že MSM je velmi jemná sloučenina, která se snadno rozkládá vařením, pasterizací, zmrazení nebo ozáření. Dobrým řešením proto může být poskytnout sloučeninu tělu také ve formě doplňků stravy.

Výrobek má silné hygroskopické vlastnosti (silně absorbuje vlhkost). Tvorba hrudek nebo rovnoměrná (kompaktní) konzistence není známkou ztráty vlastností produktu. V tomto případě by měl být produkt znovu rozdrcen.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Glukosamin sulfát 1000 mg 66,23 mg – z toho glukosamin 590 mg 39,07 mg Methylsulfonylmethan 500 mg 33,11 mg

DÁVKOVÁNÍ:

Jednu dávku přípravku 10 g (1 plná odměrka) rozpusťte v 1,5 l vody. Konzumujte po celý den.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné nebo kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 10 g
Glukosamin sulfát 10000 mg 1000 mg
z toho glukosamin 5900 mg 590 mg
MSM – methylsulfonylmethan 5000 mg 500 mg

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top