Performa Podložka na cvičení Cork Yoga Mat Performance – GAIAM

Tento nejprodávanější kus Performa Podložka na cvičení Cork Yoga Mat Performance - GAIAM od známé společnosti Performa můžete najít právě ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 2099 Kč
Cena: 2099 Kč

Podložka na cvičení Cork Yoga Mat je jedinečná podložka na cvičení vyrobená z přírodního korku a lehkého TPE materiálu. Korek je antimikrobiální a dokáže výborně absorbovat pot, ale i zápach. Podložka je zároveň velmi lehká, díky čemuž je její přenos pohodlný.

Podložka na cvičení Cork Yoga Mat Performance – unikátní podložka na cvičení z přírodního korku s antimikrobiálními vlastnostmi

Podložka na cvičení Cork Yoga Mat Performance je skvělou fitness pomůckou při józe, pilatesu, strečinku či rehabilitačních cvicích. Je vyrobena z přírodního korku v kombinaci s lehkým TPE materiálem. Korek je známý pro své antimikrobiální vlastnosti a skvělou absorpci potu či zápachu. Díky spojení těchto jedinečných materiálů je podložka na cvičení Cork Yoga Mat Performance velmi lehká, ale zároveň odolná.

Materiál

Přírodní korek a lehký TPE (termoplastický elastomer).

Rozměry

173 x 61 x 0,5 cm.

Péče

Podložky na jógu po prvním rozbalení uvolňují velmi silný, ale neškodný zápach. Před prvním použitím podložku rozviňte a větrejte 2-3 dny. Podložku je vhodné čistit vlhkým hadříkem se studenou vodou a jemným saponátem. Podložku sušte narovnanou. Při dlouhodobém vystavování slunečním paprskům může vyblednout, stát se křehkou a nepoužitelnou. Pokud podložku nepoužíváte, doporučujeme ji uložit do tašky na podložky.

Značka: Performa
Barva černá

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Performa


Top