Performa Podložka na cvičení Yoga Mat Jute Performance – GAIAM

Tento kvalitní a žádaný výrobek Performa Podložka na cvičení Yoga Mat Jute Performance - GAIAM s osvědčenou značkou Performa snadno můžete získat na našich stránkách za výprodejovou cenu! Ceny od 1649 Kč
Cena: 1649 Kč

Podložka na cvičení Yoga Mat Jute Performance je 5 mm tlustá podložka vhodná na cvičení jógy, pilates, strečinku nebo rehabilitačních cviků. Je vyrobená z přírodní juty, která dokáže výborně absorbovat pot a vlhkost, díky čemuž se během tréninku budete cítit příjemně. Zároveň je její povrch protiskluzový a velmi měkký, což má pozitivní vliv na klouby a celkovou stabilitu těla při cvičení.

Podložka na cvičení Yoga Mat Jute Performance – zacvičte si jógu či pilates nebo si dopřejte strečink na podložce z přírodní juty, která dokonale absorbuje pot a vlhkost

Podložka na cvičení Yoga Mat Jute Performance je jedinečná podložka na cvičení s tloušťkou 5 mm, která vám poslouží při józe, pilates, strečinku nebo rehabilitačních cvicích. Klíčovým materiálem podložky je přírodní juta, známá pro svoji schopnost výborně absorbovat pot a vlhkost. Povrch podložky je navíc protiskluzový a zároveň velmi měkký, což ocení zejména vaše klouby.

Materiál

Přírodní juta a TPE (termoplastický elastomer). Neobsahuje latex.

Rozměry

173 x 61 x 0,5 cm.

Péče

Podložka na jógu Yoga Mat Jute Performance po prvním rozbalení uvolňuje výraznější, ale neškodný zápach. Před prvním použitím podložku rozviňte a větrejte 2-3 dny. Podložku je vhodné čistit vlhkým hadříkem studenou vodou a jemným saponátem. Podložku sušte vyrovnanou. Při dlouhodobém vystavování slunečním paprskům může vyblednout, stát se křehkou a nepoužitelnou. Pokud podložku nepoužíváte, doporučujeme ji uložit do tašky nebo na suché místo.

Značka: Performa
Barva modrá

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Performa


Top