Umbro Podložka na jógu a fitness s popruhem šedáED-226926

Nejprodávanější produkt Umbro Podložka na jógu a fitness s popruhem šedáED-226926 pocházející od značky Umbro snadno naleznete na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nabídky již od 436 Kč
Cena: 436 Kč

Fitness a jógová podložka Umbro nabízí dokonalou oporu pro vaše tělo při různých cvičeních. Trénujte relaxaci a stabilitu různými jógovými cviky nebo cíleně trénujte svalové skupiny pomocí různých fitness podlahových cvičení. Díky protiskluzové vrstvě fitness podložka neklouže, takže můžete bezpečně provádět všechny cviky.

Snadná přeprava

Podložka na jógu Umbro má tloušťku 1 centimetr a je super měkká. Podporuje vaše tělo a poskytuje dobrý nárazník při provádění různých cvičení. Další výhodou tloušťky podložky na cvičení je, že ji snadno srolujete do kompaktní velikosti. Když je podložka na cvičení zcela srolovaná, můžete přiložené popruhy připevnit na obě strany podložky. To znamená, že zůstane srolovaná a podložku na jógu si můžete snadno vzít kamkoli. Vezměte si fitness podložku s sebou na dovolenou nebo si zacvičte jógu na pláži nebo v parku.

Specifikace Umbro fitness a jógová podložka

Značka: Umbro

modrá barva

Materiál: PVC

Rozměry: 190 x 58 x 1CM

Protiskluzová vrstva

Podporuje tělo

1 centimetr tlustý

Obsahuje popruh

Umbro ED-26927: Modrá podložka na fitness a jógu 190x58x1cm

Podložka je vhodná na jógu nebo jiné podlahové cvičení. Nabízí protiskluzový a polstrovaný měkký povrch, který usnadňuje bezpečné a pohodlné provádění cvičení na podlaze a jógových ásan. Je odolný proti opotřebení, omyvatelný, stylový a snadno se sroluje.

Vlastnosti:

Vynikající pro jógové ásany, pilates nebo jiná cvičení na podlaze

Malý a pohodlný na nošení, lze jej použít venku, doma, v kanceláři nebo na hřišti.

Oboustranný pěnový materiál, prachotěsné provedení, ochrana životního prostředí a antibakteriální antistatika

Měkká vynikající flexibilita může snížit bolest těla při kontaktu s účinky skluzu ze země a vynikající houževnatost a vysoká pevnost v tahu

Nízká hmotnost malá velikost snadno přenosná

Mají dobrou elasticitu, hladký neklouzavý

Ochrana životního prostředí a izolace s vysokou hustotou

Zabraňuje studené a mokré zemi pro pohodlný a bezpečný trénink

Oboustranné měkké a lehké lze srolovat a uložit do kompaktních prostor

Snadné čištění. Podložka na jógu neabsorbuje vodu a snadno se čistí. Podložku na jógu lze skladovat na chladném a větraném místě, aby se zbavila zápachu.
Značka: Umbro
Barva šedá

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Umbro


Top