Scitec Oat n Whey 1380g

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Scitec Oat n Whey 1380g od top výrobce Scitec Nutrition najdete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Akční ceny od 698 Kč
Cena: 698 Kč

Oat’n’Whey od Scitec obsahuje smíchaný oves se syrovátkovou bílkovinou pro zvýšení a udržování objemu svalové hmoty. MŮŽEŠ HO JÍST LŽÍCÍ, ALE MŮŽEŠ HO I PÍT VE FORMĚ NÁPOJE!

Oves je pro mnoho lidí oblíbenou potravinou, až už vykonávají těžkou fyzickou práci nebo ne. Pro zvýšení pohodlí jsme v tomto produktu smíchali oves se syrovátkovou bílkovinou, čímž jsme vytvořili takové jídlo, které lze pro podporu fyzického výkonu konzumovat kdykoli během dne.

Přidaná bílkovina je výhradně syrovátkového původu. Bílkoviny jsou zdrojem životně důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto OAT ‚N‘ WHEY přispívá ke zvyšování a udržování objemu svalové hmoty.*

Bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout ve stravě (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny, tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku.

Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením, proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jak v mase, tak rybách, mléce a sóji.

Produkt obsahuje i přídavek taurinu!

?Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA)

FORMULE NEOBSAHUJE ASPARTAM!

Doporučené dávkování Scitec Oat’n’Whey:

  • Užívejte 1 dávku nápojového prášku Oat ‚n‘ Whey roupuštěného v 400 ml mléka kdykoliv během dne.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu.

Nutriční hodnoty Scitec Oat’n’Whey 1380g – Čokoláda:

v 92g
Energetická hodnota 1531 kJ
366 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 40 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 35 g
Sůl 0,92 g
Hodnoty účinných látek
Draslík 365 mg
Taurin 300 mg

Složení:

Ovesná mouka, syrovátkový koncentrát, dextróza, kakaový prášek (obsah tuku 10-12%), přírodní a umělé aroma (čokoláda, smetanová vanilka), zvýrazňovač chuti (chlorid sodný), taurin, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), zahušťovadlo ( xanthanová guma).

Alergeny:

Obsahuje obilniny obsahující lepek, sojové zrna, mléko nebo výrobky z nich.

Nutriční hodnoty Scitec Oat’n’Whey 1380g – Vanilka:

v 92g
Energetická hodnota 1531 kJ
366 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 40 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 35 g
Sůl 0,92 g
Hodnoty účinných látek
Draslík 365 mg
Taurin 300 mg

Složení:

Ovesná mouka, syrovátkový koncentrát, dextróza, zvýrazňovač chuti (chlorid sodný), přírodní a umělá aroma (vanilka), taurin, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), zahušťovadlo (Xanthan).

Alergeny:

Obsahuje obilniny obsahující lepek, sojové zrna, mléko nebo výrobky z nich.

Značka: Scitec Nutrition
Příchuť Čokoláda
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top