SizeandSymmetry Synephrine 100 tablet

Tento levný kus SizeandSymmetry Synephrine 100 tablet originál od značky Sizeandsymmetry snadno najdete právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 129 Kč
Cena: 129 Kč

Synephrine je účinná látka vyskytující se v oplodí rostliny Citrus aurantium. Synefrin Sizeandsymmetry – Synefrin je účinná látka vyskytující se v oplodí rostliny Citrus aurantium. Synefrin Sizeandsymmetry je přípravek efektivně podporující hubnutí a snižování tělesného tuku.

Synefrin zrychluje metabolismus, což souvisí se zvýšeným spalováním energie (kalorií). Podporuje tři hlavní mechanismy vedoucí ke ztrátě tělesné hmotnosti – odbourávání lipidů (tuků), zvyšování energetického výdeje za pomoci thermogenního mechanismu působení a eliminaci nadbytečné vody v organizmu. Toto snížení tukové neaktivní hmoty vede ke zlepšení výkonu a výkonnosti u sportovců i běžní populace. Synefrin Sizeandsymmetry Zvyšuje metabolický obrat, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost či krevní tlak. Technologie výroby zcela naplňuje direktivu Evropské unie.

V bodech:

  • podporuje snížení hmotnosti
  • přispívá k redukci tuku
  • synefrin zrychluje metabolismus
  • odplavení přebytečné tekutiny z organismu

Doporučené dávkování:

  • Používejte 1 tabletu Synefrin Sizeandsymmetry 30 min. před výkonem.
  • V netréninkové dny užívejte 1 tabletu ráno na lačno.
  • Zapijte dostatečným množstvím čisté vody nebo jiné tekutiny.
  • Nepřekračujte denní dávku.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru Potravina určená pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

Nutriční hodnoty SizeandSymmetry Synephrine 100 tablet:

1 tableta
Synefrin 10 mg

Složení:

Maltodextrin, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrinu).

Alergeny:

Neobsahuje

Značka: Sizeandsymmetry
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Sizeandsymmetry


Top