Spokey X ROPE Rychlostní švihadlo

Tento kvalitní a žádaný kus Spokey X ROPE Rychlostní švihadlo od top výrobce Spokey jednoduše pořídíte tady teď skutečně výhodně. V akci od 118 Kč
Cena: 118 Kč

Rychlostní švihadlo Spokey X ROPE:

– ocelové lanko chráněné PU obalem zajišťuje vysokou odolnost a nízkou hmotnost švihadla

– rotační koncovky zamezují zamotání švihadla a zajišťují rychlý a plynulý pohyb – ideální pro dvouskoky a rychlé skákání

– má ergonomicky tvarované rukojeti, které perfektně padnou do ruky a nekloužou během cvičení

– délka lana lze velmi snadno přizpůsobit výšce uživatele

Švihadlo je jedním z nejčastěji používaných fitness vybavení při tréninku. Během skákání se zapojují do práce svaly celého těla se zvláštním důrazem na spodní část – lýtka a stehna, a zároveň zrychluje metabolismus, což přináší skvělé výsledky! V závislosti na tempu a intenzitě cvičení, trénink se švihadlem může být zaměřen na zeštíhlení, snížení tělesného tuku nebo budovaní svalové hmoty a zlepšení kondice.

Okořeňte si svůj trénink!

Švihadlo Spokey X ROPE vám pomůže zpestřit váš každodenní domácí trénink, který budete moct doplnit i dynamickými cviky se švihadlem. Díky rotačním koncovkám se lanko během cvičení nezamotává a samotný pohyb je velmi plynulý a dynamický. Díky tomu je velmi rychlé a ocení ho všichni sportovci. Švihadlo má ergonomicky tvarované rukojeti, které perfektně padnou do rukou a během cvičení nekloužou.

Nastavte si švihadlo podle vlastních potřeb

Lanko je vyrobené z oceli, chráněné PU obalem, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a nízkou hmotnost. A co víc, délku lanka lze snadno a rychle přizpůsobit výšce uživatele. Nastavení je velmi jednoduché, stačí v požadovaném místě zašroubovat šroubek u rukojetí. Nejsou k tomu potřeba žádné nástroje.

Parametry:

materiál rukojetí: PP

materiál lanka: ocel, PU

délka lanka: 300 cm, nastavitelná

průměr lanka: 2,5 mm

délka rukojetí: 18,5 cm

rotační koncovky pro rychlý a plynulý švih a zamezení zamotání lanka

ideální pro CrossFit, box, bojové sporty, fitness

Informace pro velkoodběratele:

balení: 40 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Značka: Spokey
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Švihadla

Další produkty od výrobce Spokey


Top