STRIX Podložka na cvičení Yoga Mat Black

Tento unikátní výrobek STRIX Podložka na cvičení Yoga Mat Black od známé společnosti STRIX jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Nabídka již od 859 Kč
Cena: 859 Kč

Podložka na cvičení Yoga Mat je určena všem milovníkům jógy, kteří si zároveň potrpí na své výbavě. Jde o prémiovou podložku ideální na strečink a posilování během vaší oblíbené fitness aktivity. Oceníte ji během cvičení jógy nebo silového tréninku s vlastní váhou. Skvěle se však hodí i na relax spojený s meditací.

Podložka na cvičení Yoga Mat – prémiová podložka na jógu, silový trénink s vlastní váhou či relax v podobě meditace

Podložka na cvičení Yoga Mat je prémiová podložka s minimalistickým designem rodiny STRIX. Je určena milovníkům jógy, kteří si zároveň potrpí na kvalitní výbavě a stále hledají jen to nejlepší. Hodí se na strečink a posilování během vaší oblíbené fitness aktivity.

Je vyrobena z kvalitní přírodní gumy a má protiskluzový povrch. Její zadní strana je pogumovaná. Dá se jednoduše srolovat a její přenášení je tak velmi praktické. Zdobí ji logo STRIX na obou stranách, které je do ní vtlačeno unikátní technologií debosování. Kromě cvičení jógy ji oceníte i během silového tréninku s vlastní váhou, ale skvěle poslouží i během tréninku flexibility či relaxu spojeného s meditací.

Podložka na cvičení Yoga Mat

  • je prémiová podložka s minimalistickým designem rodiny STRIX
  • má pogumovanou zadní stranu
  • je vyrobena z kvalitních materiálů (přírodní guma)
  • má protiskluzový povrch
  • zdobí ji debosované logo STRIX na obou stranách
  • hodí se na strečink a posilování
  • oceníte ji i během silového tréninku s vlastní váhou

Rozměry podložky

Rozměry
Délka 183 cm
Šířka 68 cm
Výška 0,5 cm

Značka: STRIX
Barva černá

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce STRIX


Top